• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl

Nationale Petanque Competitie

De speeldata voor het seizoen 2022-2023 zijn:
2022 17-09, 01-10, 15-10, 29-10, 05-11, 19-11, 10-12
2023 14-01, 28-01, 11-02, 25-02, 11-03, 25-03, 15-04

Team DOSC 1 met Erik Boekel, Huub van den den Broek, Hellen Jongerius, Willem Jongerius, Richard Kramer, René Scholman en René van Nimwegen komen uit in de derde divisie 3004

Team DOSC 2 met Ingrid Jongeling, Jan Kuijer, Henk Fledderus, Yvonne Fricke, Rob Nilessen en Stella Zuijderwijk komen uit in de vierde divisie 4001

Team DOSC 3 met Tony Cavga, John Jacobs, Ad Kreuger, Peter Molenaar, Paul van Nimwegen en Co Uppelschoten komen uit in de vierde divisie 4003

Programma NPC

Datum Wednr. Vereniging Vereniging Uitslag
17-sep 300404 DOSC 1 Doetinchem 1 6-2
17-sep 400101 Le Biberon 2 DOSC 2 7-1
17-sep 400302 Randenbroek 3 DOSC 3 3-5
1-okt 300408 DOSC 1 Vrij
1-okt 400108 DOSC 2 't Zwijntje 3.
1-okt 400307 DOSC 3 Les Taxateurs 1
15-okt 300409 DOSC 1 De Gooiers 2
15-okt 400112 DOSC 2 Randenbroek 2
15-okt 400312 Amicale de Pét. 1 DOSC 3
29-okt 300414 DOSC 1 Les Cailloux 3
29-okt 400115 Almere 1 DOSC 2
29-okt 400216 DOSC 3 Les Sabots 1
5-nov 300418 DOSC 1 Boulamis 1
5-nov 400120 Barneveld 1 DOSC 2
5-nov 400319 DOSC 3 Maboul 1
19-nov 300423 't Zwijntje 2 DOSC 1
19-nov 400124 DOSC 2 De Blêde Boulers 1
19-nov 400323 Les Cailloux 4 DOSC 3
10-dec 300427 Lingewaard 1 DOSC 1
10-dec 400128 Boulamis 2 DOSC 2
10-dec 400326 Jeu de Bommel 2 DOSC 3
14-jan 300429 Doetinchem 1 DOSC 1
14-jan 400132 DOSC 2 Le Biberon 2
14-jan 400331 DOSC 3 Randenbroek 3
28-jan 300436 DOSC 1 vrij
28-jan 400136 't Zwijntje 3 DOSC 2
28-jan 400333 Les Taxateurs 1 DOSC 3
11-feb 300439 De Gooiers 2 DOSC 1
11-feb 400140 Randenbroek 2 DOSC 2
11-feb 400340 DOSC 3 Amicale de Pét. 1
25-feb 300441 Les Cailloux 3 DOSC 1
25-feb 400144 DOSC 2 Almere 1
25-feb 400343 Les Sabots 1 DOSC 3
11-mrt 300445 Boulamis 1 DOSC 1
11-mrt 400148 DOSC 2 Barneveld 1
11-mrt 400347 Maboul 1 DOSC 3
25-mrt 300451 DOSC 1 't Zwijntje 2
25-mrt 400149 De Blêde Boulers 1 DOSC 2
25-mrt 400351 DOSC 3 Les Cailloux 4
15-apr 300454 DOSC 1 Lingewaard 1
15-apr 400156 DOSC 2 Boulamis 2
15-apr 400355 DOSC 3 Jeu de Bommel 2

3e Divisie 3004

RankVerenigingGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenSaldo PuntenSaldo
1Boulamis 1
2Les Cailloux 3
3De Gooiers 2
4DOSC 1
5Doetinchem 1
6Lingewaard 1
7't Zwijntje 2

4e Divisie 4001
RankVerenigingGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenSaldo PuntenSaldo
1Le Biberon 2
2De Blêde Boulers 1
3Almere 1
4't Zwijntje 3
5Boulamis 2
6Barneveld 1
7Randenbroek 2
8DOSC 2

4e Divisie 4003
PltsVerenigingGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenSaldo PuntenSaldo
1Les Taxateurs 1
2Randenbroek 3
3Jeu de Bommel 2
4Les Cailloux 4
5Maboul 1
6Les Sabots 1
7DOSC 3
8Amicale de Pét. 1