• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl
  • Blokken_los_middel

    itsourbusiness | ictsupport
    ☎ 06 22454202
    ✉ info@itsourbusiness.nl

Winterdoublettecompetitie

Winter-doublette-competitie van het District Midden 2018-2019.
Er wordt gespeeld op 4 en 18 oktober, 8 en 22 november, 13 december,
10 en 24 januari, 7 en 21 februari en 14 maart.

De volgende teams aangemeld:

Nr. Speler 1 Speler 2 Klasse
1 Henna van de Vis Henk Hoefakker Hoofdklasse
2 Willem Jongerius Erik Boeke Hoofdklasse
3 René Scholman Richard Kramer Hoofdklasse
4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 1e klasse
5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 2e klasse
6 Co Uppelschoten Don Scholman 2e klasse

Standen WDC 2018-2019
Hoofdklasse

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 De Gooiers 1 Dennis Peterse Justin Wuring 11 1 69
2 Les Cailloux 2 Mohammadi Jadoun Khalid el Yazidi 10 2 65
3 Randenbroek 1 Richmond van de Huure Timo van Korlaar 10 2 53
4 Les Cailloux 1 Essa Agzoul Erik Telkamp 9 3 74
5 De Gooiers 3 Barbara Kirpensteijn Peter Bonarius 9 3 38
6 Les Cailloux 4 René Melssen Rick Melssen 8 4 38
7 De Gooiers 2 Erik Jan van den Brink Guus Vonck 7 5 29
8 Les Taxateurs 3 Ronald Reneman Peter van Rooijen 6 6 -21
9 Kets Up 1 Ron Donselaar Rob van der Spek 5 7 -1
10 DOSC 2 Erik Boekel Willem Jongerius 5 7 -22
11 DOSC 3 Richard Kramer René Scholman 5 7 -34
12 Les Cailloux 3 Cees de Ligt André Zwaal 4 8 -24
13 DOSC 1 Henna van de Vis Henk Hoefakker 3 9 -42
14 Les Taxateurs 1 Hennie Ansems Rodrigo Jägers 3 9 -68
15 Les Taxateurs 2 Sinus Hilbrands Yvar Veenje 1 11 -75
16 De Gooiers 4 Lianne van den Brink Driek de Wagt 0 12 -79

Stand 1e klasse B

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 Les Cailloux 8 Peter Brittijn Ruben van Stockum 10 2 42
2 Amicale de Pétanque 2 Slimen ben Ahmed Joop de Wilde 10 2 42
3 Les Cailloux 10 Sebastiaan Diemel Ferry Kamps 9 3 63
4 Mazijk de Pétanque 2 Liesbeth Bode Bert Gerrits 9 3 37
5 De Teerling 2 Wim van Helten Eke de Jong 8 4 32
6 De Teerling 1 Corrie van Helten Willeke de Jongh 7 5 14
7 Les Cailloux 6 Johan Huizinga Guillaume Spiering 7 5 11
8 DOSC 4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 6 6 16
9 De Gooiers 6 Harry Brinks Nico Hogenstijn 5 7 -1
10 De Hakhorst 2 Karel Christ Bert den Uijl 5 7 -7
11 Les Sabots 1 Thea van Eijk Ton van Eijk 5 7 -28
12 HKB’84 1 Jan Kaspers Herman Lancee 4 8 -21
13 Boulamis 3 Steven Koelewijn Henk Starreveld 4 8 -23
14 Boulamis 1 Fridjof de Rijke Jorge Vinck 3 9 -46
15 Amicale de Pétanque 4 Henk Boer Hans Hijne 3 9 -53
16 De Gooiers 8 Ingrid Bosman Marja Metten 1 11 -78

Stand 2e klasse A

Nr. Team Captain Speler 2 G W Sld
1 Boulamis 5 Janny Koelewijn Gerard van Ouwerkerk 12 10 66
2 De Hakhorst 3 Jan Kuiper Koen Verf 11 9 31
3 Les Sabots 3 Wim Veenendaal Hans van der Zwaan 11 8 47
4 Randenbroek 6 Jan van de Groep Nico Veldman 12 8 27
5 De Gooiers 9 Wim van Blarcum Wim Versteeg 11 7 21
6 Randenbroek 4 Wim Ridderikhoff Henk Rijpkema 12 6 27
7 Mazijk de Pétanque 4 Herman van Gennip Jan Moes 11 5 10
8 PVN 2 Stella Zuijderwijk Luc Verbeek 11 5 8
9 Mazijk de Pétanque 3 Bernard Baakman Dolf van Dam 11 5 -10
10 DOSC 5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 11 5 -21
11 Randenbroek 2 Paul Dijkman Ton Dijkman 11 4 -18
12 Mazijk de Pétanque 5 Abe Bakker Tiny Pettinga 11 4 -30
13 Les Cailloux 14 Brigitte Houg Janny Houg 11 4 -35
14 PVN 5 Bep van de Bilt Peter Molenaar 11 4 -40
15 De Hakhorst 5 Kees Duerink Peter Maes 11 0 -83

Stand 2e klasse B

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 Randenbroek 3 Arie Buis Sjoerd Pieterse 10 2 63
2 Randenbroek 5 Ria Hofman Frans Kurvers 9 3 39
3 Mazijk de Pétanque 8 Henny de Bruin Ronald van Damme 9 3 21
4 Boulamis 4 Sino van der Heide Meep Poel 8 4 53
5 Les Cailloux 15 Wieger Bosma Leo Roest 7 5 30
6 PVN 6 Veronica van Zuijlen Gregory Koolwijk 7 5 23
7 DOSC 6 Don Scholman Co Uppelschoten 7 5 23
8 De Gemshoorn 2 Liane Joustra Rolien Hover 6 6 9
9 PVN 3 Jan Grispen Hans van de Velden 6 6 -13
10 Boulamis 6 Jaap de Graaf Wout Heinen 5 7 -19
11 Cercle de Pétanque 2 Fons van Doorn Frans Tieleman 5 7 -51
12 Les Cailloux 13 Tonny van Denderen Gerard de Lugt 4 8 -28
13 De Hakhorst 4 Berend Heil Ad van der Kuij 4 8 -45
14 Mazijk de Pétanque 6 Marianna Minnen Otto Batema 4 8 -46
15 PVN 4 Hannie Krijnen Ineke van de Velden 3 9 -45
16 Mazijk de Pétanque 7 Jan Doedens Dirk van der Leer 2 10 -32