• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl
  • Blokken_los_middel

    itsourbusiness | ictsupport
    ☎ 06 22454202
    ✉ info@itsourbusiness.nl

Winterdoublettecompetitie

Winter-doublette-competitie van het District Midden 2018-2019.
Er wordt gespeeld op 4 en 18 oktober, 8 en 22 november, 13 december,
10 en 24 januari, 7 en 21 februari en 14 maart.

De volgende teams aangemeld:

Nr. Speler 1 Speler 2 Klasse
1 Henna van de Vis Henk Hoefakker Hoofdklasse
2 Willem Jongerius Erik Boeke Hoofdklasse
3 René Scholman Richard Kramer Hoofdklasse
4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 1e klasse
5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 2e klasse
6 Co Uppelschoten Don Scholman 2e klasse

Standen WDC 2018-2019
Hoofdklasse

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 De Gooiers 1 Dennis Peterse Justin Wuring 21 3 134
2 Les Cailloux 1 Essa Agzoul Erik Telkamp 20 4 176
3 Randenbroek 1 Richmond van de Huure Timo van Korlaar 19 5 91
4 Les Cailloux 2 Mohammadi Jadoun Khalid el Yazidi 18 5 86
5 De Gooiers 3 Barbara Kirpensteijn Peter Bonarius 16 8 61
6 Les Cailloux 4 René Melssen Rick Melssen 14 9 49
7 De Gooiers 2 Erik Jan van den Brink Guus Vonck 13 11 44
8 DOSC 2 Erik Boekel Willem Jongerius 13 11 4
9 DOSC 1 Henna van de Vis Henk Hoefakker 9 15 -48
10 Les Taxateurs 3 Ronald Reneman Peter van Rooijen 9 15 -71
11 Kets Up 1 Ron Donselaar Rob van der Spek 8 16 -34
12 Les Cailloux 3 Cees de Ligt André Zwaal 8 16 -56
13 DOSC 3 Richard Kramer René Scholman 8 16 -75
14 Les Taxateurs 1 Hennie Ansems Rodrigo Jägers 7 17 -116
15 De Gooiers 4 Lianne van den Brink Driek de Wagt 5 19 -105
16 Les Taxateurs 2 Sinus Hilbrands Yvar Veenje 3 21 -140

Stand 1e klasse B

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 Les Cailloux 10 Sebastiaan Diemel Ferry Kamps 20 4 164
2 Amicale de Pétanque 2 Slimen ben Ahmed Joop de Wilde 17 7 53
3 Les Cailloux 8 Peter Brittijn Ruben van Stockum 16 8 47
4 De Teerling 1 Corrie van Helten Willeke de Jongh 14 10 28
5 Boulamis 3 Steven Koelewijn Henk Starreveld 14 10 0
6 De Teerling 2 Wim van Helten Eke de Jong 13 11 38
7 De Hakhorst 2 Karel Christ Bert den Uijl 13 11 23
8 Mazijk de Pétanque 2 Liesbeth Bode Bert Gerrits 13 11 14
9 Les Cailloux 6 Johan Huizinga Guillaume Spiering 12 12 7
10 DOSC 4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 11 13 -17
11 HKB’84 1 Jan Kaspers Herman Lancee 10 14 -24
12 De Gooiers 6 Harry Brinks Nico Hogenstijn 10 14 -26
13 Boulamis 1 Fridjof de Rijke Jorge Vinck 9 15 -28
14 Les Sabots 1 Thea van Eijk Ton van Eijk 8 16 -73
15 Amicale de Pétanque 4 Henk Boer Hans Hijne 7 17 -94
16 De Gooiers 8 Ingrid Bosman André Spils 5 19 -112

Stand 2e klasse A

Nr. Team Captain Speler 2 G W V Sld
1 Boulamis 5 Janny Koelewijn Gerard van Ouwerkerk 23 18 5 91
2 Les Sabots 3 Wim Veenendaal Hans van der Zwaan 22 17 5 83
3 Randenbroek 6 Jan van de Groep Nico Veldman 23 16 7 62
4 De Hakhorst 3 Jan Kuiper Koen Verf 22 14 8 46
5 De Gooiers 9 Wim van Blarcum Wim Versteeg 22 14 8 44
6 Randenbroek 4 Wim Ridderikhoff Henk Rijpkema 23 12 11 34
7 Randenbroek 2 Paul Dijkman Ton Dijkman 23 12 11 21
8 Mazijk de Pétanque 4 Herman van Gennip Jan Moes 22 11 11 9
9 Mazijk de Pétanque 3 Bernard Baakman Dolf van Dam 22 10 12 -1
10 PVN 2 Stella Zuijderwijk Luc Verbeek 22 9 13 -30
11 DOSC 5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 23 9 14 -51
12 PVN 5 Bep van de Bilt Peter Molenaar 22 8 14 -53
13 Mazijk de Pétanque 5 Abe Bakker Tiny Pettinga 23 8 15 -63
14 Les Cailloux 14 Brigitte Houg Janny Houg 22 5 17 -90
15 De Hakhorst 5 Kees Duerink Peter Maes 22 5 17 -102

Stand 2e klasse B

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 Boulamis 4 Sino van der Heide Meep Poel 18 6 102
2 Randenbroek 3 Arie Buis Sjoerd Pieterse 18 6 74
3 PVN 6 Veronica van Zuijlen Gregory Koolwijk 17 7 95
4 Randenbroek 5 Ria Hofman Frans Kurvers 17 7 67
5 DOSC 6 Don Scholman Co Uppelschoten 13 11 32
6 Les Cailloux 15 Wieger Bosma Leo Roest 13 11 22
7 Boulamis 6 Jaap de Graaf Wout Heinen 13 11 21
8 De Gemshoorn 2 Liane Joustra Rolien Hover 13 11 10
9 Mazijk de Pétanque 8 Henny de Bruin Ronald van Damme 12 12 -2
10 PVN 3 Jan Grispen Hans van de Velden 12 12 -37
11 Cercle de Pétanque 2 Fons van Doorn Frans Tieleman 10 14 -71
12 Mazijk de Pétanque 6 Marianna Minnen Otto Batema 8 16 -56
13 PVN 4 Hannie Krijnen Ineke van de Velden 8 16 -61
14 De Hakhorst 4 Berend Heil Ad van der Kuij 7 17 -79
15 Les Cailloux 13 Tonny van Denderen Gerard de Lugt 7 17 -80
16 Mazijk de Pétanque 7 Jan Doedens Dirk van der Leer 6 18 -55