• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl
  • Blokken_los_middel

    itsourbusiness | ictsupport
    ☎ 06 22454202
    ✉ info@itsourbusiness.nl

Winterdoublettecompetitie

Winter-doublette-competitie van het District Midden 2018-2019.
Er wordt gespeeld op 4 en 18 oktober, 8 en 22 november, 13 december,
10 en 24 januari, 7 en 21 februari en 14 maart.

Opgeven voor deze competitie kan tot 1 augustus in de hal.
Voorlopig zijn de volgende teams aangemeld:

Nr. Speler 1 Speler 2 Klasse
1 Henna van de Vis Henk Hoefakker Hoofdklasse
2 Willem Jongerius Erik Boeke Hoofdklasse
3 René Scholman Richard Kramer Hoofdklasse
4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 1e klasse
5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 2e klasse
6 Co Uppelschoten Don Scholman 2e klasse

Standen WDC 2017-2018
Hoofdklasse

Nr. Equipe Captain Speler 2 Gsp W Sld
1 Les Cailloux 1 Erik Telkamp Essa Agzoul 30 26 177
2 Les Cailloux 2 Khalid Elyazidi Mohammadi Jadoun 30 25 157
3 De Gooiers 2 Dennis Peterse Justin Wuring 30 21 104
4 Les Cailloux 4 Cees de Ligt André Zwaal 30 20 75
5 Randenbroek 1 Richmond van de Huure Timo van Korlaar 30 19 65
6 De Gooiers 5 Bert Bos Bas Velthuijsen 30 18 42
7 De Gooiers 1 Guus Vonck Erik Jan van de Brink 30 18 28
8 De Gooiers 3 Barbara Kirpensteijn Peter Bonarius 30 16 -8
9 DOSC 1 Henna van de Vis Henk Hoefakker 30 15 -21
10 Les Cailloux 3 René Melssen Rick Melssen 30 12 -25
11 Kets Up 1 Rob van der Spek Ron Donselaar 30 12 -25
12 DOSC 2 Willem Jongerius René van Nimwegen 30 12 -37
13 Amicale de Pétanque 1 Rudolph de Groot Bauke Bokhorst 30 10 -64
14 Boulamis 1 Fridjof de Rijke Jorge Vinck 30 8 -127
15 De Teerling 1 Piet van Hesteren Cor Wiegers 30 4 -169
16 De Gooiers 4 Adrie Baerts Jan van Doggenaar 30 4 -172

Stand 1e klasse B

Nr. Equipe Captain Speler 2 Gsp W Sld
1 DOSC 3 Richard Kramer René Scholman 30 24 122
2 De Hakhorst 2 Karel Christ Bert den Uijl 30 21 86
3 Les Taxateurs 4 Ronald Reneman Peter van Rooijen 30 20 105
4 Les Cailloux 6 Ton Denneman André van Helmondt 30 20 32
5 HKB'84 2 Renske Fleurbaay Jan Jansen 30 19 71
6 Les Taxateurs 2 Otto van Gasteren Willem van der Kuil 30 17 19
7 Les Cailloux 8 Jos Cornelissen Henk van Helmondt 30 16 1
8 Amicale de Pétanque 2 Slimen ben Ahmed Joop de Wilde 30 14 2
9 Les Cailloux 10 Carina van der Lee Bas Canninga 30 13 2
10 Kets Up 3 Renate Siekman Jan van Rooyen 30 12 -23
11 De Gooiers 7 Etiënne Callenbach Wim van Dijk 30 12 -30
12 Les Sabots 2 Angelique Wilderbeek Arend Veenendaal 30 11 -64
13 Boulamis 3 Ineke van der Heide Sino van der Heide 30 11 -84
14 Randenbroek 2 Paul Dijkman Ton Dijkman 30 10 -69
15 De Nijeboulers 1 Harmie Wagenaar Allard Everts 30 10 -70
16 De Gooiers 9 Kimberly Dunki Jacobs Ria Kas 30 10 -100

Stand 2e klasse A

Nr. Equipe Captain Speler 2 Gsp W Sld
1 DOSC 4 Leroy van Arnhem Ingrid Jongeling 28 21 105
2 De Teerling 2 Willeke de Jongh Corrie van Helten 28 21 96
3 De Gemshoorn 1 Jan van Hengstum Jan Vermeer 28 21 76
4 De Hakhorst 3 Jan Kuiper Koen Verf 28 20 100
5 Randenbroek 3 Wim Ridderinkhoff Henk Rijpkema 28 17 77
6 Les Cailloux 11 Eef van den Brink Annet van den Brink 28 15 34
7 Mazijk de Pétanque 1 Bernard Baakman Dolf van Dam 28 15 11
8 PVN 1 Luc Verbeek Stella Zuiderwijk 28 15 -8
9 De Nijeboulers 2 Els Hogenes Peter van Wermeskerken 28 13 8
10 Randenbroek 7 Jan van der Groep George de Jonge 28 13 -28
11 PVN 5 Bep van de Bilt Peter Molenaar 28 11 -46
12 De Teerling 4 Wim van Helten Remmy Kiers 28 10 -65
13 Mazijk de Pétanque 5 Marian Lommers Tiny Pettinga 28 7 -109
14 Boulamis 5 Lex van Bemmel Nora van Bemmel 28 6 -103
15 De Hakhorst 7 Kees Duerink Peter Maes 28 5 -148

Stand 2e klasse B

Nr. Equipe Captain Speler 2 Gsp W Sld
1 Les Cailloux 16 Sebastiaan Diemel Romulo van Stockum 26 23 160
2 Mazijk de Pétanque 6 Hans Hartwigsen Steef Kosterman 26 16 35
3 Boulamis 6 Gerard van Ouwerkerk Jannie Koelewijn 26 16 33
4 De Hakhorst 4 Piet Boddeman Joop van Kersbergen 26 15 17
5 Cercle de Pétanque 2 Henk Koet Frans de Wilde 26 15 13
6 Randenbroek 4 Frans Kurvers Ria Hofman 26 14 7
7 DOSC 5 Co Uppelschoten Bert Veenendaal 26 13 36
8 Mazijk de Pétanque 2 Jan Moes Herman van Gennip 26 13 5
9 De Gooiers 10 Wim Versteeg Wim van Blarcum 26 13 4
10 De Teerling 3 Ed Baauw Toine de Vries 26 12 -35
11 PVN 2 Hannie Krijnen Ineke van der Velden 26 10 -91
12 Randenbroek 8 Fred Meijer Henk Smit 26 9 -45
13 De Gemshoorn 2 Rolien Hover Liane Joustra 26 7 -87
14 Les Cailloux 12 Brigitte Houg Janny Houg 26 6 -52

Stand 2e klasse C

Nr. Equipe Captain Speler 2 Gsp W Sld
1 Les Cailloux 13 Denise Buining Frans Schalkwijk 22 16 44
2 Amicale de Pétanque 3 Herman Kok Henk Renkers 22 15 80
3 Les Sabots 3 Wim Veenendaal Hans van der Zwaan 22 14 48
4 DOSC 6 Erik Boekel Albert Wuring 22 13 54
5 De Gemshoorn 3 Hetty van Neerijnen Wout Bloemendal 22 13 20
6 De Hakhorst 5 René Luijendijk Harry Wolters 22 10 -39
7 Cercle de Pétanque 3 Henk Bastiaan Jolanda van Groeningen 22 9 -6
8 De Gooiers 11 Angelique Houg Hans Bouwer 22 9 -8
9 Mazijk de Pétanque 3 Otto Batema Ton Pronk 22 9 -10
10 De Nijeboulers 3 Ada van de Pol Dinie Bralts 22 9 -63
11 Randenbroek 9 Willem Veenvliet Nico Veldman 22 8 -25
12 PVN 3 Jan Grispen Hans van de Velden 22 7 -95

Stand 2e klasse D
Nr. Equipe Captain Speler 2 Gsp W Sld
1 PVN 4 Hans Koolwijk Peter Snel 26 20 86
2 Amicale de Pétanque 4 Henk Boer Hans Hijne 26 19 76
3 Mazijk de Pétanque 4 Liesbeth Bode Bert Gerrits 26 19 67
4 Randenbroek 10 Arie Buis Sjoerd Pieterse 26 16 55
5 Boulamis 7 Jaap de Graaf Wout Heinen 26 16 39
6 Cercle de Pétanque 4 Frans Tieleman Fons van Doorn 26 15 34
7 Les Cailloux 14 Hanneke de Bruin Henk Schenk 26 12 13
8 Les Cailloux 17 Tonny van Denderen Gerard de Lugt 26 12 -51
9 De Nijeboulers 4 Willy Mastenbroek Henk van den Brink 26 11 -23
10 Les Sabots 4 Wim Kruijsse Bep Wilderbeek 26 11 -36
11 DOSC 7 Tony Cavga Harry van Vlijmen 26 10 -19
12 De Hakhorst 6 Ad van der Kuij Berend Heil 26 9 -47
13 Mazijk de Pétanque 8 Jan Doedens Dirk van Leer 26 7 -69
14 De Teerling 5 Angela IJzendoorn Rijk IJzendoorn 26 5 -125