• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl
  • Blokken_los_middel

    itsourbusiness | ictsupport
    ☎ 06 22454202
    ✉ info@itsourbusiness.nl

Winterdoublettecompetitie

Winter-doublette-competitie van het District Midden 2019-2020.
Er wordt gespeeld op 17 en 31 oktober, 14 en 28 november, 12 december,
9 en 23 januari, 6 en 20 februari en 5 maart.

De volgende teams aangemeld:

Nr. Speler 1 Speler 2 Klasse
1 Willem Jongerius Erik Boekel Hoofdklasse
2 René Scholman Leroy van Arnhem Hoofdklasse
3 Richard Kramer Don Scholman 1e klasse A
4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 1e klasse B
5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 2e klasse C

Tussenstand WDC 2019-2020
Hoofdklasse

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 Les Cailloux 2 Mohammadi Jadoun Khalid el Yazidi 11 1 89
2 De Gooiers 2 Peter Bonarius Justin Wuring 11 1 80
3 Les Cailloux 1 Essa Agzoul Erik Telkamp 10 1 64
4 Les Cailloux 5 Sebastiaan Diemel Ferry Kamps 7 5 8
5 DOSC 1 Erik Boekel Willem Jongerius 7 5 -10
6 Randenbroek 1 Richmond van de Huure Timo van Korlaar 6 6 1
7 Les Cailloux 4 Cees de Ligt André Zwaal 6 6 -17
8 Les Sabots 1 Alwin Arkenbout Arend Veenendaal 6 6 -17
9 Amicale de Pét. 2 Slimen ben Ahmed Joop de Wilde 6 6 -18
10 Kets Up 1 Ron Donselaar Rob van der Spek 6 6 -20
11 DOSC 2 Leroy van Arnhem René Scholman 5 7 -3
12 De Gooiers 1 Erik Jan van den Brink Guus Vonck 4 7 3
13 De Gooiers 3 Bert Bos Mark van den Bosch 4 8 -7
14 Amicale de Pét. 1 Bauke Bokhorst Rudolph de Groot 3 9 -41
15 Les Cailloux 3 René Melssen Rick Melssen 3 9 -42
16 Les Taxateurs 1 Ronald Reneman Peter van Rooijen 0 12 -70

Stand 1e klasse A

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 De Hakhorst 1 Karel Christ Bert den Uijl 9 3 44
2 Boulamis 1 Arjan Kok Henk Starreveld 9 3 29
3 De Gooiers 7 Wim van Blarcum Wim Versteeg 8 4 25
4 Les Taxateurs 4 Otto van Gasteren Willem van der Kuil 7 5 33
5 Les Taxateurs 2 Hennie Ansems Rodrigo Jägers 7 5 4
6 Les Cailloux 10 Ton Denneman André van Helmondt 6 6 20
7 DOSC 3 Richard Kramer Don Scholman 6 6 15
8 Boulamis 3 Jannie Koelewijn Gerard van Ouwerkerk 6 6 8
9 Les Cailloux 6 Peter Brittijn Ruben van Stockum 6 6 -2
10 Les Cailloux 8 Jos Cornelissen Henk van Helmondt 6 6 -14
11 HKB ʼ84 1 Jan Kaspers Herman Lancée 5 7 -6
12 Randenbroek 2 Arie Buis Sjoerd Pieterse 5 7 -15
13 Amicale de Pét. 3 Herman Kok Henk Renkers 5 7 -32
14 De Gooiers 5 Harry Brinks Nico Hogenstijn 4 8 -35
15 Boulamis 5 Jaap de Graaf Wout Heinen 4 8 -37
16 Cercle de Pét. 1 Henk Koet Frans de Wilde 3 9 -37

Stand 1e klasse B

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 De Gemshoorn 1 Jan van Hengstum Jan Vermeer 9 3 39
2 De Teerling 2 Corrie van Helten Willeke de Jongh 8 4 41
3 Boulamis 2 Steven Koelewijn Fridjof de Rijke 8 4 37
4 De Hakhorst 2 Ton Jetten Anton Kunenborg 8 4 26
5 Boulamis 4 Sino van der Heide Meep Poel 7 5 18
6 De Gooiers 6 Jan Doggenaar Roger Marijnissen 7 5 3
7 De Gooiers 4 Lianne van den Brink Driek de Wagt 7 5 2
8 Les Cailloux 9 Carina van der Lee Bas Canninga 6 6 12
9 Amicale de Pét. 4 Henk Boer Jan Haalboom 6 6 -10
10 Les Taxateurs 3 Sinus Hilbrands Yvar Veenje 5 7 -6
11 DOSC 4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 5 7 -11
12 PVN 1 Hans Koolwijk Peter Snel 5 7 -23
13 Mazijk de Pétanque 1 Liesbeth Bode Bert Gerrits 4 8 -18
14 Les Cailloux 7 Johan Huizinga Guillaume Spiering 4 8 -23
15 De Teerling 1 Eke de Jong Wim van Helten 4 8 -37
16 De Gooiers 8 Ingrid Bosman André Spils 3 9 -50

Stand 2e klasse C

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 Randenbroek 8 Henna van de Vis Henk Hoefakker 7 0 62
2 Mazijk de Pét. 4 Jan Doedens Dirk van der Leer 6 1 23
3 De Gooiers 9 Marion van de Schootbrugge Koos van de Schootbrugge 5 2 12
4 DOSC 5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 4 3 -2
5 Les Cailloux 13 Tonny van Denderen Gerard de Lugt 4 4 -3
6 PVN 3 Jan Grispen Hans van de Velden 3 4 -6
7 Randenbroek 5 Paul Dijkman Ton Dijkman 3 5 -8
8 De Gemshoorn 2 Rolien Hover Liane Joustra 2 5 -11
9 Les Cailloux 16 Annet van den Brink Eef van den Brink 2 5 -12
10 De Hakhorst 5 Kees Duerink Peter Maes 2 5 -18
11 PVN 4 Hannie Krijnen Ineke van de Velden 2 6 -37