• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl
  • Blokken_los_middel

    itsourbusiness | ictsupport
    ☎ 06 22454202
    ✉ info@itsourbusiness.nl

Winterdoublettecompetitie

Winter-doublette-competitie van het District Midden 2019-2020.
Er wordt gespeeld op 17 en 31 oktober, 14 en 28 november, 12 december,
9 en 23 januari, 6 en 20 februari en 5 maart.

De volgende teams aangemeld:

Nr. Speler 1 Speler 2 Klasse
1 Willem Jongerius Erik Boekel Hoofdklasse
2 René Scholman Leroy van Arnhem Hoofdklasse
3 Richard Kramer Don Scholman 1e klasse A
4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 1e klasse B
5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 2e klasse C

Tussenstand WDC 2019-2020
Hoofdklasse

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 Les Cailloux 1 Essa Agzoul Erik Telkamp 19 2 127 1
2 Les Cailloux 2 Mohammadi Jadoun Khalid el Yazidi 18 3 132 2
13 De Gooiers 2 Peter Bonarius Justin Wuring 17 4 109 3
5 Les Cailloux 5 Sebastiaan Diemel Ferry Kamps 14 7 44 4
10 Randenbroek 1 Richmond van de Huure Timo van Korlaar 12 9 49 5
15 DOSC 2 Leroy van Arnhem René Scholman 11 10 20 6
9 DOSC 1 Erik Boekel Willem Jongerius 11 10 -22 7
12 Les Sabots 1 Alwin Arkenbout Arend Veenendaal 10 11 -27 8
11 De Gooiers 1 Erik Jan van den Brink Guus Vonck 9 12 7 9
16 De Gooiers 3 Bert Bos Mark van den Bosch 9 12 -4 10
4 Les Cailloux 4 Cees de Ligt André Zwaal 9 12 -38 11
6 Kets Up 1 Ron Donselaar Rob van der Spek 9 12 -44 12
7 Amicale de Pétanque 1 Bauke Bokhorst Rudolph de Groot 7 14 -58 13
8 Amicale de Pétanque 2 Slimen ben Ahmed Joop de Wilde 7 14 -72 14
14 Les Taxateurs 1 Ronald Reneman Peter van Rooijen 3 18 -105 15
3 Les Cailloux 3 René Melssen Rick Melssen 3 18 -118 16

Stand 1e klasse A

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 Les Cailloux 10 Ton Denneman André van Helmondt 13 8 52
2 De Hakhorst 1 Karel Christ Bert den Uijl 13 8 47
3 Les Cailloux 6 Peter Brittijn Ruben van Stockum 13 8 45
4 Les Taxateurs 2 Hennie Ansems Rodrigo Jägers 13 8 16
5 Boulamis 3 Jannie Koelewijn Gerard van Ouwerkerk 12 9 37
6 DOSC 3 Richard Kramer Don Scholman 11 10 27
7 Boulamis 1 Arjan Kok Henk Starreveld 11 10 12
8 De Gooiers 7 Wim van Blarcum Wim Versteeg 11 10 -6
9 Amicale de Pétanque 3 Herman Kok Henk Renkers 11 10 -15
10 HKB '84 1 Jan Kaspers Herman Lancée 10 11 0
11 Les Taxateurs 4 Otto van Gasteren Willem van der Kuil 9 12 4
12 Cercle de Pétanque 1 Henk Koet Frans de Wilde 9 12 -24
13 Boulamis 5 Jaap de Graaf Wout Heinen 9 12 -39
14 Les Cailloux 8 Jos Cornelissen Henk van Helmondt 9 12 -42
15 Randenbroek 2 Arie Buis Sjoerd Pieterse 7 14 -43
16 De Gooiers 5 Harry Brinks Nico Hogenstijn 7 14 -71

Stand 1e klasse B

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 De Gooiers 4 Lianne van den Brink Driek de Wagt 15 6 62
2 De Hakhorst 2 Ton Jetten Anton Kunenborg 15 6 49
3 De Teerling 2 Corrie van Helten Willeke de Jongh 14 7 64
4 Boulamis 2 Steven Koelewijn Fridjof de Rijke 14 7 38
5 Boulamis 4 Sino van der Heide Meep Poel 12 9 32
6 De Gemshoorn 1 Jan van Hengstum Jan Vermeer 12 9 31
7 De Gooiers 6 Jan Doggenaar Roger Marijnissen 12 9 16
8 Les Cailloux 9 Carina van der Lee Bas Canninga 11 10 15
9 PVN 1 Hans Koolwijk Peter Snel 11 10 -2
10 Les Taxateurs 3 Sinus Hilbrands Yvar Veenje 10 11 0
11 DOSC 4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 10 11 -10
12 Amicale de Pétanque 4 Henk Boer Jan Haalboom 9 12 -40
13 Les Cailloux 7 Johan Huizinga Guillaume Spiering 8 13 -10
14 Mazijk de Pétanque 1 Liesbeth Bode Bert Gerrits 7 14 -40
15 De Gooiers 8 Ingrid Bosman André Spils 4 17 -100
16 De Teerling 1 Eke de Jong Wim van Helten 4 17 -105

Stand 2e klasse C

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
11 Randenbroek 8 Henna van de Vis Henk Hoefakker 12 0 99 1
6 Mazijk de Pétanque 4 Jan Doedens Dirk van der Leer 9 2 43 2
12 De Gooiers 9 Marion van de Schootbrugge Koos van de Schootbrugge 9 3 34 3
7 DOSC 5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 6 6 -9 4
3 Randenbroek 5 Paul Dijkman Ton Dijkman 5 7 -11 5
1 PVN 3 Jan Grispen Hans van de Velden 5 7 -23 6
10 Les Cailloux 16 Annet van den Brink Eef van den Brink 4 8 -10 7
5 De Gemshoorn 2 Rolien Hover Liane Joustra 4 7 -11 8
8 De Hakhorst 5 Kees Duerink Peter Maes 4 8 -15 9
4 Les Cailloux 13 Tonny van Denderen Gerard de Lugt 4 8 -40 10
2 PVN 4 Hannie Krijnen Ineke van de Velden 3 9 -57 11