• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl
  • Blokken_los_middel

    itsourbusiness | ictsupport
    ☎ 06 22454202
    ✉ info@itsourbusiness.nl

Interne competitie doublettes

De voorronden van deze competitie worden gespeeld op:
17 en 31 oktober, 14 en 28 november, 12 december, 16 en 30 januari.
De beste 10 equipes spelen daarna in de A-poule, de nummers 11 tot en met 20 in de B-poule.
In de A en B-poule wordt daarna opnieuw een halve competitie gespeeld (3 x 3 wedstrijden). Deze worden gespeeld op 13 en 27 februari en 13 maart.

Indeling en programma A en B-poule 27 februari

Nr. Speler 1 Speler 2 T1 T2 T3
A-poule
1 Jan van Wilgenburg Huub van den Broek 5 6 7
2 Ad Kreuger Bert van Veenendaal 4 5 6
3 Henna van de Vis Henk Hoefakker 10 4 5
4 Willy ter Weijden Ingrid Jongeling 2 3 10
5 Richard Kramer Roel van Beek 1 2 3
6 Willem Jongerius René van Nimwegen 9 1 2
7 Don Scholman René Scholman 8 9 1
8 Joke Donker Henk Fledderus 7 10 9
9 Huib Kuipers Erik Boekel 6 7 8
10 Peter Advocaat Tom Bonis 3 8 4
B-poule
1 Johann Jastrzebski Henry Horeman 5 6 7
2 Henny Tenge Co Uppelschoten 4 5 6
3 Walter Advocaat Gerard Jansen 10 4 5
4 Yvonne Fricke Piet Hein Donker 2 3 10
5 Tony Cavga Riet Hoogenboom 1 2 3
6 Sophia Broerse Netty van Beek 9 1 2
7 Harry van Vlijmen John Jacobs 8 9 1
8 Arjen de Jong Jan Kuijer 7 10 9
9 Ruben van Stockum Ria Kas 6 7 8
10 Mack van Amerongen André Daalmeijer 3 8 4

Stand A-poule

Rank Speler 1 Speler 2 Gesp Winst Saldo
1 Henna van de Vis Henk Hoefakker 3 3 22
2 Don Scholman René Scholman 3 3 20
3 Jan van Wilgenburg Huub van den Broek 3 2 16
4 Joke Donker Henk Fledderus 3 2 10
5 Willem Jongerius René van Nimwegen 3 2 -5
6 Huib Kuipers Erik Boekel 3 1 0
7 Richard Kramer Roel van Beek 3 1 -12
8 Ad Kreuger Bert van Veenendaal 3 1 -15
9 Peter Advocaat Tom Bonis 3 0 -13
10 Willy ter Weijden Ingrid Jongeling 3 0 -23

Stand B-poule

Rank Speler 1 Speler 2 Gesp Winst Saldo
1 Ruben van Stockum Ria Kas 3 3 17
2 Johann Jastrzebski Henry Horeman 3 2 12
2 Henny Tenge Co Uppelschoten 3 2 12
3 Harry van Vlijmen John Jacobs 3 2 9
5 Yvonne Fricke Piet Hein Donker 3 2 5
5 Mack van Amerongen André Daalmeijer 3 2 5
7 Arjen de Jong Jan Kuijer 3 2 1
8 Tony Cavga Riet Hoogenboom 3 0 -12
9 Walter Advocaat Gerard Jansen 3 0 -18
10 Sophia Broerse Netty van Beek 3 0 -28

Stand na de voorrondes

Rank Speler 1 Speler 2 Gesp Winst Saldo
1 Jan van Wilgenburg Huub van den Broek 19 15 99
2 Huib Kuipers Erik Boekel 19 15 73
3 Don Scholman René Scholman 19 14 80
4 Henna van de Vis Henk Hoefakker 19 13 50
5 Richard Kramer Roel van Beek 19 13 31
6 Willem Jongerius René van Nimwegen 19 12 91
7 Willy ter Weijden Ingrid Jongeling 19 11 37
8 Joke Donker Henk Fledderus 19 11 -2
9 Peter Advocaat Tom Bonis 19 11 -20
10 Ad Kreuger Bert van Veenendaal 19 10 21
11 Johann Jastrzebski Henry Horeman 19 10 7
12 Ruben van Stockum Ria Kas 19 8 -15
13 Harry van Vlijmen John Jacobs 19 8 -16
14 Walter Advocaat Gerard Jansen 19 6 -45
15 Tony Cavga Riet Hoogenboom 19 6 -52
16 Sophia Broerse Netty van Beek 19 6 -70
17 Yvonne Fricke Piet Hein Donker 19 6 -76
18 Arjen de Jong Jan Kuijer 19 6 -81
19 Mack van Amerongen André Daalmeijer 19 5 -54
20 Henny Tenge Co Uppelschoten 19 4 -75