• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl
  • Blokken_los_middel

    itsourbusiness | ictsupport
    ☎ 06 22454202
    ✉ info@itsourbusiness.nl

De Scheidsrechters 19+22+26 januari

KLEEDKAMER
DATUM AANVANG VELD WEDSTRIJD THUIS UIT SCHEIDSRECHTER
 
19-1-2019 9:45 3  D.O.S.C. 013-3  – D.O.S.C. 013-4 4 8  Jörg Gigler
19-1-2019 9:45 2A1 D.O.S.C. O8-5  – VRC   O8-6 2 6  OUDER
19-1-2019 9:45 2A2 D.O.S.C. 010-1 –  VRC 010-1 3 7  OUDER
19-1-2019 11:00 1 D.O.S.C. 2  –  JONATHAN 2 1 5  Frank van Vliet
19-1-2019 12:30 2 D.O.S.C. O17-2 – WASMEER  O17-3 3 7  Han van Beek
19-1-2019 13:00 1 D.O.S.C. 3 –  SEC   2 2 6  Sabry Emam
.
22-1-2019 19:00 1 D.O.S.C. 015-1  –  HERCULES 015-2 3 7  Han van Beek
ZATERDAG 26 JANUARI 2019 KLEEDKAMER
AANVANG VELD  WEDSTRIJD THUIS UIT SCHEIDSRECHTER
8:30 2A1  D.O.S.C. O8-1  – MAARSSEN     O8-1 2 6  Ouder
8:30 2A2  D.O.S.C. O9-5  – ALTIUS       O9-3 3 7  Ouder
8:30 2B  D.O.S.C. O11-5 – HOOGL.VEEN   O11-8 4 8  Ouder
8:30 3A  D.O.S.C. O11-2 – RODA’46      O11-3 9 11  Ouder
8:30 3B  D.O.S.C. O11-3 – TOV          O11-3 10 12  Ouder
9:45 1  D.O.S.C. O13-1 – DESTO        O13-1 1 5  Rick Advocaat    2de
9:45 2A1  D.O.S.C. O8-3  – SPAKENBURG   O8-2 4 8  Ouder
9:45 2A2  D.O.S.C. O9-4  – VVZ’49       O9-3 3 7  Ouder
9:45 2B  D.O.S.C. O12-3 – ODIJK        O12-2 2 6  Ouder
9:45 3  D.O.S.C. O13-4 – NIEUWLAND    O13-4 4 8 Peter Spaans
11:00 2A1  D.O.S.C. O10-2 – NIEUWLAND    O10-1 9 11  Ouder
11:00 2A2  D.O.S.C. O10-4 – AS’80        O10-8 10 12  Ouder
11:00 2B  D.O.S.C. O12-2 – ZWALUWEN UT. O12-2 1 5  Ouder
11:00 3  D.O.S.C. O15-3 – MUSKETIERS   O15-1 2 6 M. Verbruggen    019-1
11:45 1  D.O.S.C. 3     – ’T GOOI      3 3 7 Sabry Emam
12:15 2A1  D.O.S.C. O8-4  – ALTIUS       O8-2 3 7  Ouder
12:30 3  D.O.S.C. O15-2 – NIEUWLAND    O15-2 2 6  Imco van Elk        1e
14:00 2  D.O.S.C. O19-1 – VVZ’49       O19-1 4 8  Laurens de Mol
14:30 1  D.O.S.C. 1     – DEV DOORN    1 1 5  KNVB
14:30 3  D.O.S.C. O15-1 – BAARN        O15-1 2 6  Han van Beek

Gefloten seizoen 2018-2019

SCHEIDSRECHTER GEFLOTEN
Jórg Gigler 17
Han van Beek 16
Laurens de Mol 13
Onno Dijkema 10
Frank Evers 8
DOSC 3de 6
Peter Spaans 6
DOSC O19-1 5
Sabry Emam 5
DOSC 2de 4
DOSC 4de 4
DOSC 5de 4
Walther v/d Meer 4
Ronald Hilligehekken 5
Kariem Emam 4
J.P. van Oudheusden 3
Paul Rondeel 2
DOSC 1e 2
SV 2
Arjen Grapendaal 2
Frank van Vliet 1
Vincent ten Voorde 1
Peter v Eerten 1
Joey v Veldhuijzen 1
Edwin v Keeken 1
.

bijgewerkt tot 16 januari

FLUITSCHEMA 2018 – 2019 voor Spelers

Fluitschema 2018 – 2019 voor spelers

Nog even de afspraak:

Als je niet kan, dan zelf een vervanger regelen, wel even doorgeven via spelerspassen@dosc.nl

Er wordt rekening gehouden met wedstrijdbespreking, reizen en wedstrijd.

Staat je naam donderdag om 20:30 uur niet op het weekrooster, dan hoef je niet te fluiten, zie de D.O.S.C.-site.

Er kunnen verandering optreden, maar op donderdag om 20:30 uur is de planning definitief.

Bij afgelastingen wordt er ook ingepland, vaak een oefen schaduw programma.

Bij niet doorgaan van de wedstrijd krijg je spoedig bericht.

Kwartier voor de wedstrijd aanwezig op het wedstrijdsecretariaat, voor koffie en instructies.

Na de wedstrijd de uitslag en bijzonderheden melden, er staat dan een drankje voor je klaar.

Fluit fair en onpartijdig, reageer niet op personen om het veld of van uit de dug-out.

Datum D.O.S.C. 1 D.O.S.C. 2 D.O.S.C. 3 D.O.S.C. 4 D.O.S.C. 5 D.O.S.C. 019-1
26-1-2019 Imco v Elk Rick Advocaat Huub Twigt Erik Verweij X M. Verbruggen
2-2-2019 Timo de Jong Wesley v Veldhuijzen Joey v/d Linden Vieux Sow X Siem v/d Woude
9-2-2019 Cellu Saif Kevin  Rondeel George Klomp Ron Smit X Koen v/d Wolk
16-2-2019 Fabian Polman Stefa Verveniotis Tom Oosterwijk Jimmy v/d Pol Joel M. Verbruggen
23-2-2019 Finn Bonis Max Klok Woes Bakker J.W. Medendorp Max F. Verbruggen
2-3-2019 Floris v Urk Tobias Bors Alex Mclean Roy de Korte Bob X
9-3-2019 Gijs Eijkman Mike Evers Tommy Jetten Edwin v Keeken Erwin Luke Ravoo
16-3-2019 Joey v Veldhuijzen Tom Foreman Ruud v Leeuwen Mark Hagoort Ayoub Niels Perdon
23-3-2019 Marco vAmerongen Nordin Daalmeijer Jan v Amerongen Tom Groot Kariem Jurre Pauli
30-3-2019 Max Jansen Bram van Twist Mischa Oosterwijk M v/d Dijssel Maarten W. Oudshoorn
6-4-2019 Norben Vijfhuizen Jeroen Veldhuizen Robin Verkade Rick v/d Dijssel Bart X
13-4-2019 Sjoerd Heim Mel Bonis Karel Veldman R v/d Dijssel Jeroen Roel Kneepkens
20-4-2019 Thijs Omloo Niels Pronk Michel Steggerda Mark Bijlhout Thomas Sam Jaspers
27-4-2019 Thijs Reinen Menno Verweij X Dennis van Beek Tim X
4-5-2019 Tom Karst Melvin Kastelein X X Jelle Flo Driegen
11-5-2019 Jeffrey v Lunteren X X X Mauro Luc v Dasler
18-5-2019 Imco v Elk X X X Mohammed Joris Buijs
25-5-2019 Timo de Jong X X X Amber Keno Awwad

 

 

 

 

 

Zij floten uw wedstrijd seizoen 2017 -2018

Seizoen 2017 – 2018

Scheidsrechters Gefloten dit seizoen
Han van Beek  32
Laurens de Mol  21
Onno Dijkema  20
DOSC 3  19
DOSC 2  15
Ronald Hilligehekken  12
DOSC 4  16
DOSC J019-1  10
Frank Evers  18
Kariem Emam  7
Joey van  Veldhuijzen  6
Bas Buurman  4
Frank van Vliet  3
Tom van Wel  6
Walther v/d Meer  3
Sabry Emam  9
Edwin van Keeken  4
Dennis de Jager  3
Adil Kaauass  2
Vincent ten Voorde  2
Jarno Akkerman  3
André Brinkhuis  3
Peter van Eerten  4
Hans v/d Brug  1
Tom Jetten Sr.  1
Piet Kastelein  1
Geo Meijerink  3
Johan Vermin  1
Joel Slot  2
 Marcel Schun  2
 Roel van Marle  6
 J.P. v Oudheusden  5
 Tobias Denekamp  1
 svnl  4
 Jorg Gigler  1

Bijgewerkt t.m.t. 6 juni