• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl
  • Blokken_los_middel

    itsourbusiness | ictsupport
    ☎ 06 22454202
    ✉ info@itsourbusiness.nl

Kwintetten toernooi

DOSC organiseert op 06 juni 2020 een kwintettentoernooi

Spelsysteem kwintetten.
Vijf ronden met doubletten en tripletten in steeds andere opstelling.
Ronde 1 AB, CDE
Ronde 2 CD, ABE
Ronde 3 AE, BCD
Ronde 4 BC, DEA
Ronde 5 DE, ABC

Inschrijven kan via on-tip
Voor de ingeschreven teams hier
Voor het pamflet van het toernooi klik hier

Na vijf speelronden eindigde het team van Kylian Los en Jan Los van Barneveld met Marwin van Diermen van ’t Zwijntje en Henna van de Vis en Henk Hoefakker van DOSC op de eerste plaats met 22 punten.


De winnaars van het kwintettentoernooi

Zij hadden slechts een triplette verloren van de vrouwen selectie met Sandy Rikkers, Katy Kamps, Mirjam van Gellekom, Ria Kampers en Chantal Moors die tweede werden met 21 punten. Zij verloren twee doublette wedstrijden.


De dames eindigden op de tweede plaats

Op de derde plaats eindigde het team van Rene van Nimwegen, Willem Jongerius, Huib Kuipers en Leroy van Arnhem van DOSC en Andre Zwaal van Les Cailloux met 17 punten. Zij verloren twee tripletten en een doublettenwedstrijd.


De derde plaats

Op de vierde plaats eindigde het team van Arnold Bijl en Norma Bijl van PC Genebos uit Lummen en Juup Visser, Gerrit Betjes en Bert Visser van de Spaanse Ruiter met 15 punten.

De vierde plaats

Maartse Doublettes 2020

Op 21 maart 2020 is het jaarlijks terugkerende Maartse doublettetoernooi georganiseerd door DOSC.
Helaas moeten wij de richtlijnen van de NJBB en van NOC*NSF volgen en ons Maartse Doubletten toernooi die staat gepland voor zaterdag 21 maart aanstaande afgelasten.

Hieronder het resultaat van 2019

Plts Speler 1 Speler 2 Vereniging
A-poule
1 Milan Saunier Marwin van Diermen PUK/`t Zwijntje
2 Ruud de Groot André van Helmondt Les Cailloix
3 Matilda Boström Josefien Koogje ABA
4 Richard Nijs Arthur de Vlieger Badhoevedorp/Le Bon Courage
A-complementair
1 Henk Hoefakker Khalid Elyazidi DOSC/Les Cailloux
B-poule
1 Rembrandt Bolweg Bianca Bolweg Celeritas
2 Don Scholman René Scholman DOSC
3 Krijn Kok Quinten Tettero L`Esprit
4 Johann Jastrzebski Ingrid Jongeling DOSC
B-complementair
1 Ton Jetten Bert Den Uijl De Hakhorst
C-poule
1 Henna van de Vis Jaco de Haan DOSC/DSR
2 Pier Boomstra Dini Boomstra Hattem Petanque
3 Herman de Roo Margriet de Roo Vlaardingen
4 Louis Steringa Elly Stöver Hattem petanque
C-complementair
1 Karel Christ Ank Christ De Hakhorst
D-poule
1 Corry van der Huure Ada van de Pol Randenbroek/Nijeboulers
2 Henk Wietsma Sytse van der Hoek Près le But
3 Yvonne Fricke Henk Fledderus DOSC
4 Bert Bels Hans de Jong Les Cailloux
D-complementair
1 Piet-Hein Donker Joke Donker DOSC