• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl
  • Blokken_los_middel

    itsourbusiness | ictsupport
    ☎ 06 22454202
    ✉ info@itsourbusiness.nl

Winterdoublettecompetitie

Winter-doublette-competitie van het District Midden 2019-2020.
Er wordt gespeeld op 17 en 31 oktober, 14 en 28 november, 12 december,
9 en 23 januari, 6 en 20 februari en 5 maart.

De volgende teams aangemeld:

Nr. Speler 1 Speler 2 Klasse
1 Willem Jongerius Erik Boekel Hoofdklasse
2 René Scholman Leroy van Arnhem Hoofdklasse
3 Richard Kramer Don Scholman 1e klasse A
4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 1e klasse B
5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 2e klasse C

Tussenstand WDC 2019-2020
Hoofdklasse

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 Les Cailloux 1 Essa Agzoul Erik Telkamp 25 2 169
2 Les Cailloux 2 Mohammadi Jadoun Khalid el Yazidi 24 3 189
3 De Gooiers 2 Peter Bonarius Justin Wuring 21 6 124
4 Les Cailloux 5 Sebastiaan Diemel Ferry Kamps 18 9 55
5 Randenbroek 1 Richmond van de Huure Timo van Korlaar 14 13 31
6 DOSC 2 Leroy van Arnhem René Scholman 14 13 18
7 De Gooiers 3 Bert Bos Mark van den Bosch 13 14 12
8 De Gooiers 1 Erik Jan van den Brink Guus Vonck 12 15 3
9 Amicale de Pétanque 1 Bauke Bokhorst Rudolph de Groot 12 15 -19
10 DOSC 1 Erik Boekel Willem Jongerius 12 15 -58
11 Les Sabots 1 Alwin Arkenbout Arend Veenendaal 11 16 -48
12 Les Cailloux 4 Cees de Ligt André Zwaal 11 16 -59
13 Kets Up 1 Ron Donselaar Rob van der Spek 11 16 -64
14 Amicale de Pétanque 2 Slimen ben Ahmed Joop de Wilde 8 19 -109
15 Les Taxateurs 1 Ronald Reneman Peter van Rooijen 6 21 -99
16 Les Cailloux 3 René Melssen Rick Melssen 4 23

Stand 1e klasse A

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 Les Cailloux 10 Ton Denneman André van Helmondt 17 10 80
2 De Hakhorst 1 Karel Christ Bert den Uijl 17 10 61
3 Boulamis 3 Jannie Koelewijn Gerard van Ouwerkerk 17 10 57
4 Les Taxateurs 2 Hennie Ansems Rodrigo Jägers 17 10 31
5 Les Cailloux 6 Peter Brittijn Ruben van Stockum 15 12 50
6 De Gooiers 7 Wim van Blarcum Wim Versteeg 15 12 5
7 DOSC 3 Richard Kramer Don Scholman 14 13 9
8 Amicale de Pétanque 3 Herman Kok Henk Renkers 14 13 -16
9 Boulamis 1 Arjan Kok Henk Starreveld 13 14 -3
10 Les Taxateurs 4 Otto van Gasteren Willem van der Kuil 12 15 8
11 Cercle de Pétanque 1 Henk Koet Frans de Wilde 12 15 -20
12 Les Cailloux 8 Jos Cornelissen Henk van Helmondt 12 15 -44
13 HKB ʼ84 1 Jan Kaspers Herman Lancée 11 16 -23
14 Boulamis 5 Jaap de Graaf Wout Heinen 11 16 -71
15 De Gooiers 5 Harry Brinks Nico Hogenstijn 10 17 -72
16 Randenbroek 2 Arie Buis Sjoerd Pieterse 9 18

Stand 1e klasse B

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 De Teerling 2 Corrie van Helten Willeke de Jongh 18 9 72
2 De Gooiers 4 Lianne van den Brink Driek de Wagt 18 9 62
3 De Gooiers 6 Jan Doggenaar Roger Marijnissen 18 9 60
4 Boulamis 2 Steven Koelewijn Fridjof de Rijke 18 9 55
5 De Hakhorst 2 Ton Jetten Anton Kunenborg 18 9 49
6 De Gemshoorn 1 Jan van Hengstum Jan Vermeer 17 10 75
7 Les Cailloux 9 Carina van der Lee Bas Canninga 15 12 21
8 Boulamis 4 Sino van der Heide Meep Poel 14 13 7
9 PVN 1 Hans Koolwijk Peter Snel 13 14 -13
10 Les Cailloux 7 Johan Huizinga Guillaume Spiering 12 15 1
11 Les Taxateurs 3 Sinus Hilbrands Yvar Veenje 12 15 -19
12 Amicale de Pétanque 4 Henk Boer Jan Haalboom 12 15 -34
13 DOSC 4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 11 16 -41
14 Mazijk de Pétanque 1 Liesbeth Bode Bert Gerrits 10 17 -38
15 De Gooiers 8 Ingrid Bosman André Spils 5 22 -123
16 De Teerling 1 Eke de Jong Wim van Helten 5 22

Stand 2e klasse C

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 Randenbroek 8 Henna van de Vis Henk Hoefakker 16 1 127
2 De Gooiers 9 Marion van de Schootbrugge Koos van de Schootbrugge 12 5 47
3 Mazijk de Pétanque 4 Jan Doedens Dirk van der Leer 10 7 11
4 Randenbroek 5 Paul Dijkman Ton Dijkman 8 10 -5
5 DOSC 5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 8 9 -8
6 PVN 3 Jan Grispen Hans van de Velden 8 9 -23
7 De Gemshoorn 2 Rolien Hover Liane Joustra 7 10 -3
8 De Hakhorst 5 Kees Duerink Peter Maes 7 10 -9
9 Les Cailloux 13 Tonny van Denderen Gerard de Lugt 7 11 -50
10 Les Cailloux 16 Annet van den Brink Eef van den Brink 6 11 -21
11 PVN 4 Hannie Krijnen Ineke van de Velden 6 12