• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl

Nationale Petanque Competitie

De speeldata voor het seizoen 2022-2023 zijn:
2022 17-09, 01-10, 15-10, 29-10, 05-11, 19-11, 10-12
2023 14-01, 28-01, 11-02, 25-02, 11-03, 25-03, 15-04

Team DOSC 1 met Erik Boekel, Huub van den den Broek, Hellen Jongerius, Willem Jongerius, Richard Kramer, René Scholman en René van Nimwegen komen uit in de derde divisie 3004

Team DOSC 2 met Ingrid Jongeling, Jan Kuijer, Henk Fledderus, Yvonne Fricke, Rob Nilessen en Stella Zuijderwijk komen uit in de vierde divisie 4001

Team DOSC 3 met Tony Cavga, John Jacobs, Ad Kreuger, Peter Molenaar, Paul van Nimwegen en Co Uppelschoten komen uit in de vierde divisie 4003

Programma NPC

Datum Wednr. Vereniging Vereniging Uitslag
17-sep 300404 DOSC 1 Doetinchem 1 6-2
17-sep 400101 Le Biberon 2 DOSC 2 7-1
17-sep 400302 Randenbroek 3 DOSC 3 3-5
1-okt 300408 DOSC 1 Vrij
1-okt 400108 DOSC 2 't Zwijntje 3 5-3
1-okt 400307 DOSC 3 Les Taxateurs 1 3-5
15-okt 300409 DOSC 1 De Gooiers 2 7-1
15-okt 400112 DOSC 2 Randenbroek 2 5-3
15-okt 400312 Amicale de Pét. 1 DOSC 3 8-0
29-okt 300414 DOSC 1 Les Cailloux 3 6-2
29-okt 400115 Almere 1 DOSC 2 4-4
29-okt 400216 DOSC 3 Les Sabots 1 5-3
5-nov 300418 DOSC 1 Boulamis 1 4-4
5-nov 400120 Barneveld 1 DOSC 2 6-2
5-nov 400319 DOSC 3 Maboul 1 4-4
19-nov 300423 't Zwijntje 2 DOSC 1
19-nov 400124 DOSC 2 De Blêde Boulers 1
19-nov 400323 Les Cailloux 4 DOSC 3
10-dec 300427 Lingewaard 1 DOSC 1
10-dec 400128 Boulamis 2 DOSC 2
10-dec 400326 Jeu de Bommel 2 DOSC 3
14-jan 300429 Doetinchem 1 DOSC 1
14-jan 400132 DOSC 2 Le Biberon 2
14-jan 400331 DOSC 3 Randenbroek 3
28-jan 300436 DOSC 1 vrij
28-jan 400136 't Zwijntje 3 DOSC 2
28-jan 400333 Les Taxateurs 1 DOSC 3
11-feb 300439 De Gooiers 2 DOSC 1
11-feb 400140 Randenbroek 2 DOSC 2
11-feb 400340 DOSC 3 Amicale de Pét. 1
25-feb 300441 Les Cailloux 3 DOSC 1
25-feb 400144 DOSC 2 Almere 1
25-feb 400343 Les Sabots 1 DOSC 3
11-mrt 300445 Boulamis 1 DOSC 1
11-mrt 400148 DOSC 2 Barneveld 1
11-mrt 400347 Maboul 1 DOSC 3
25-mrt 300451 DOSC 1 't Zwijntje 2
25-mrt 400149 De Blêde Boulers 1 DOSC 2
25-mrt 400351 DOSC 3 Les Cailloux 4
15-apr 300454 DOSC 1 Lingewaard 1
15-apr 400156 DOSC 2 Boulamis 2
15-apr 400355 DOSC 3 Jeu de Bommel 2

3e Divisie 3004

RankVerenigingGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenSaldo PuntenSaldo
1't Zwijntje 24400814112
2DOSC 14310714112
3De Gooiers 2430162-18
4Lingewaard 142024221
5Doetinchem 152034-2-33
6Boulamis 140131-12-98
7Les Cailloux 350050-18-96

4e Divisie 4001
RankVerenigingGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenSaldo PuntenSaldo
1Barneveld 15410912102
2Le Biberon 24310714119
3De Blêde Boulers 153026874
4Almere 152125045
5DOSC 252125-6-61
6Boulamis 242024437
7't Zwijntje 351042-12-108
8Randenbroek 250050-20-208

4e Divisie 4003
PltsVerenigingGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenSaldo PuntenSaldo
1Amicale de Pét. 15401814117
2Jeu de Bommel 2531174-4
3Les Taxateurs 153026421
4Maboul 15131504
5Les Sabots 152125-2-36
6DOSC 352125-6-42
7Randenbroek 351133-4-2
8Les Cailloux 450141-10-58

Interne competitie doublettes

Wordt gespeeld op de dinsdagavonden 11-okt, 25-10, 15-11, 29-11, 13-12, 10-01, 24-01, 07-02, 21-02, 07-03, 22-03 (afhankelijk van het aantal inschrijvingen).

Speelprogramma 29-11

Nr. Speler 1 Speler 2 T1 T2
1 Walter Advocaat Huub van den Broek 11 12
2 Piet Hein Donker Co van Uppelschoten 10 11
3 Stella Zuiderwijk Yvonne Fricke 9 10
4 Joke Donker Mack van Amerongen 8 9
5 Huib Kuipers Leroy van Arnhem 7 8
6 Jan Kuijer Ingrid Jongeling 16 7
7 Peter Molenaar Hellen Jongerius 5 6
8 Willem Jongerius Erik Boekel 4 5
9 Richard Kramer Roel van Beek 3 4
11 Rob Nilessen Henk Fledderus 1 2
12 Jan van Wilgenburg Johann Jastrebski 15 1
13 Harry van Vlijmen John Jacobs 14 15
14 Peter Advocaat Tom Bonis 13 16
15 Don Scholman René Scholman 12 13

Equipe 10 heeft zich teruggetrokken en 16 bestaat niet, dat zijn dus vrijlotingen.
De wedstrijd tussen equipes 5 en 6 wordt nog ingehaald.

Tussenstand IDC

Plts Eq. Speler 1 Speler 2 Gesp W Saldo
1 8 Willem Jongerius Erik Boekel 8 8 57
2 1 Walter Advocaat Huub van den Broek 8 6 49
3 15 Don Scholman René Scholman 8 5 32
4 12 Jan van Wilgenburg Johann Jastrebski 7 5 16
5 7 Peter Molenaar Hellen Jongerius 9 5 -8
6 9 Richard Kramer Roel van Beek 7 4 11
7 5 Huib Kuipers Leroy van Arnhem 7 4 1
8 2 Piet Hein Donker Co van Uppelschoten 8 4 -9
9 13 Harry van Vlijmen John Jacobs 7 3 -2
10 11 Rob Nilessen Henk Fledderus 7 3 -4
11 3 Stella Zuiderwijk Yvonne Fricke 8 2 -26
12 4 Joke Donker Mack van Amerongen 8 2 -37
13 6 Jan Kuijer Ingrid Jongeling 8 2 -50
14 14 Peter Advocaat Tom Bonis 8 1 -30

Franse Avond

Vrijdag 21 oktober heeft de wedstrijdcommissie weer een fantastische FRANSE AVOND georganiseerd.
Bedankt Henk, René en Willem.
Met 26 deelnemers was de avond goed bezet, zo zelfs, dat Napoleon er voor van Elba af is gekomen.
Ook Sophia had zich op zijn frans uitgedost.

Na twee gespeelde partijen, met tussendoor wijn en Franse kaas en worst, kregen we de volgende winnaars:
1e René Scholman
2e Willem Jongerius
3e Henny Tenge.

Na afloop werd het nog heel gezellig met de Karaoke van Dries en werd er zelfs door enkele leden gedanst en deed men zich tegoed aan de lekkere kaas, worst, stokbrood etc.
Al met al een heel gezellige avond.
Op naar het Sinterklaastoernooi op 2 december.

Winterdoublettecompetitie

Winter-doublette-competitie van het District Midden 2022-2023.
Speeldata:
2022: 6 oktober, 20 oktober, 10 november, 24 november en 8 december.
2023: 5 januari, 19 januari, 2 februari, 16 februari en 2 maart.

Stand Hoofdklasse

Rang Team Captain Speler 2 W V Sld
1 Les Cailloux 2 Essa Agzoul Erik Telkamp 11 1 95
2 Les Cailloux 1 Mohammadi Jadoun Khalid el Yazidi 9 3 45
3 Les Cailloux 4 Dennis Peterse Bas Velthuijsen 9 3 34
4 De Gooiers 2 Peter Bonarius Justin Wuring 8 4 39
5 Les Sabots 1 Alwin Arkenbout Wim van Middendorp 8 4 26
6 De Gooiers 1 Lianne van den Brink Guus Vonck 7 5 12
7 Les Cailloux 3 Sebastiaan Diemel Ferry Kamps 6 6 7
8 Amicale de Pét. 1 Bauke Bokhorst Rudolph de Groot 6 6 -26
9 Kets Up 1 Ron Donselaar Rob van der Spek 5 7 -17
10 Les Taxateurs 1 Ronald Reneman Peter van Rooijen 5 7 -24
11 De Gooiers 3 Bert Bos Richard Nijs 5 7 -31
12 DOSC 1 Erik Boekel Willem Jongerius 4 8 -23
13 Randenbroek 1 Richmond van de Huure Timo van Korlaar 4 8 -26
14 DOSC 2 Leroy van Arnhem René Scholman 3 9 -29
15 Boulamis 1 Peter Koelewijn Henk Starreveld 3 9 -34
16 Les Taxateurs 2 Sinus Hilbrands Yvar Veenje 3 9 -48

Stand 1e klasse B

Rang Team Captain Speler 2 W V Sld
1 De Taxateurs 3 Hennie Ansems Rodrigo Jägers 9 3 50
2 Amicale de Pét. 2 Slimen ben Ahmed Joop de Wilde 8 4 37
3 Boulamis 3 Hillie van Ouwerkerk Gerard van Ouwerkerk 8 4 35
4 Les Cailloux 6 Cees de Ligt André Zwaal 8 4 29
5 De Gooiers 5 Mark Huising René de Wagt 8 4 17
6 Cercle de Pét. 2 Henk Koet Frans de Wilde 8 4 12
7 Randenbroek 2 Henna van de Vis Henk Hoefakker 5 4 9
8 DOSC 3 Richard Kramer René van Nimwegen 5 6 7
9 Mazijk de Pét. 2 Hans Hartwigsen Kees van Steenkiste 5 7 0
10 Les Cailloux 12 Mark van Helmondt Cornée van der Lee 5 7 -13
11 Les Cailloux 10 Carina van der Lee Bas Canninga 5 7 -22
12 De Hakhorst 2 Karel Christ Bert den Uijl 5 7 -31
13 Les Cailloux 8 René Melssen Rick Melssen 4 7 -18
14 Amicale de Pét. 4 Herman Kok Henk Renkers 4 8 -21
15 PVN 1 Hans Koolwijk Peter Snel 4 7 -33
16 Randenbroek 4 Arie Buis Sjoerd Pieterse 2 10 -58

Stand 2e klasse A

Rang Team Captain Speler 2 W V Sld
1 De Teerling 2 Corrie van Helten Dik Cornelissen 8 2 46
2 Randenbroek 5 Ria Hofman Frans Kurvers 8 2 43
3 Boulamis 4 Jaap de Graaf Eef Heinen 7 3 32
4 De Gooiers 9 Ingrid Bosman André Spils 6 4 29
5 Les Sabots 3 Wim Veenendaal Hans van der Zwaan 6 4 11
6 De Nijeboulers 1 Rita Claessens Leen van Hees 6 4 9
7 De Teerling 3 Wim van Helten Bert Olthof 6 4 -1
8 De Nijeboulers 3 Michael Kooistra Stephan Kooistra 6 4 -9
9 De Gooiers 7 Marion v.d. Schootbrugge Koos v.d. Schootbrugge 5 5 -8
10 DOSC 4 Tony Cavga Harry van Vlijmen 4 6 -10
11 De Hakhorst 3 Kees Duerink Harry Wolters 4 6 -16
12 Mazijk de Pét. 4 Tiny Pettinga Teo Gorter 2 8 -55
13 Cercle de Pét. 5 Leo Rusman Frans Tieleman 1 9 -34
14 Cercle de Pét. 3 Jolanda van Groeningen Martin van Bezu 1 9 -37

Stand 2e klasse B

Rang Team Captain Speler 2 W V Sld
1 De Nijeboulers 2 Gerda Bokkers Henk Bokkers 7 1 50
2 De Nijeboulers 4 Pascale Lhoste Allard Everts 7 1 32
3 De Gooiers 8 Frea Vonck Fred van Voorthuijzen 6 2 36
4 Les Sabots 4 Piet Korendijk Peter Verweij 5 3 6
5 DOSC 5 Yvonne Fricke Henk Fledderus 4 4 10
6 De Hakhorst 4 Irene Maes Peter Maes 4 4 -7
7 Mazijk de Pét. 3 Johnny Dirksen Steef Kosterman 4 4 -13
8 Mazijk de Pét. 5 Jan Doedens Dirk van der Leer 4 4 -17
9 Les Sabots 5 Gé Meintema Angelique Wilderbeek 3 5 -19
10 Amicale de Pét. 5 Henk Boer Tijmen de Kruijff 2 6 -12
11 Cercle de Pét. 4 Taira Zendedel Chengiz Zendedel 2 6 -13
12 De Gemshoorn 2 Rolien Hover Liane Joustra 0 8 -53

Districtskampioenschap voor triplettes

Op zondag 3 oktober a.s. wordt bij De Hakhorst in Leusden het districtskampioenschap voor triplettes gespeeld.
Alle informatie – inschrijfkosten, spelsysteem, maximum aantal deelnemers, aanvangstijd en dergelijke – wordt begin september, tezamen met het inschrijfformulier, naar de verenigingen gestuurd.

Als je mee wilt doen geef je dan als team op via:

    Naar welk bestuurslid wilt u een bericht sturen?

    Uw naam (verplicht)

    Uw email (verplicht)

    Onderwerp

    Uw bericht