• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl
  • Blokken_los_middel

    itsourbusiness | ictsupport
    ☎ 06 22454202
    ✉ info@itsourbusiness.nl

Snerttoernooi Petanque

Zaterdag 9 februari is weer ons jaarlijkse snertournooi gehouden.
De heerlijke snert was weer verzorgd door Roel van Beek en Wim Dekker. Bedankt heren.

Het toernooi is gewonnen door René van Nimwegen met een saldo van +30
(Hij mag een jaar lang “Fanny” op zijn nachtkastje zetten)
Tweede werd René Scholman met +26, en derde Jan Veerkamp met +19

SPEEL MEE MET VINCENT EN GERARD


Vrijdag 25 januari hadden we weer de eerste “SPEEL MEE MET……” van dit jaar en georganiseerd door Vincent en Gerard.
De opkomst viel wat tegen, daar zal het winterweer wel debet aan geweest zijn.
Het betekende wel dat Vincent en Gerard ook zelf mee moesten spelen, maar dat kon makkelijk
Gerard presteerde het zelfs om 3 partijen te winnen en zo 2e te worden, maar kreeg geen prijs.

Na 3 gespeelde partijen kregen we de volgende uitslag (resp. winst/saldo)
1. Joke Donker 3/17
2. Gerard Ram 3/14
3. Piet Hein Donker 3/13
4. Joke Knopper 2/16
5. Co Uppelschoten 2/12
6. Frits Stoltenborgh 2/7
7. Harry van Vlijmen 2/3
8. Johann Jastrebzki 2/2
9. Sophia Broerse 2/1
10. Henk Fledderus 2/1
11. Don Scholman 1/0
12. René Scholman 1/-3
13. Richard Kramer 1/-10
14. Nico Linschoten 1/-11
15. Vincent Broere 0/-5
16. Everdien 0/-19
17. Paul van Nimwegen 0/-20

Al met al een fijne avond, bedankt Vincent en Gerard.

  

GOEDE DOELEN TOERNOOI

   

DOSC Petanque samen met MAXI-CLEAN organiseren het
GOEDE DOELEN OPEN DOUBLETTEN TOERNOOI
De gehele opbrengst gaat naar de
PRINSES MAXIMA MANEGE

Het toernooi is een groot succes geworden en met 32 teams volledig bezet met een zeer gemêleerd gezelschap van jong en oud, boulers en niet-boulers, ouders met hun kinderen, echtparen. Prachtig om te zien, dat er zo fanatiek gespeeld werd.

Mede door de sponsoring van Maxi Clean en de bijdragen van The Chocolate House en Lavans en de opbrengsten van de inschrijving en loterij kon er aan de eind van de avond een cheque van € 472,– aan de PRINSES MAXIMA MANEGE overhandigd.
             

Na 3 partijen waren er 4 teams met alle 3 partijen gewonnen tw:
1. Erik Boekel en Huib Kuipers
2. Nico Linschoten en Roel van Beek
3. Willem Jongerius en John van Nimwegen
4. PietHein en Joke Donker
 
 
Dank gaat ook uit naar de familie van Leeuwen voor het bemannen van de bar. Bravo.

En het bleef nog lang onrustig……….

 

Van Tellingen-Pul stichting en Vrienden van DOSC


De Van Tellingen-Pul stichting heeft samen met de vrienden van DOSC ondersteuning verleent bij de realisatie van een bank in de boulehal.

Op het verlanglijstje van het bestuur stond de wens om de losse stoelen in de hal te vervangen door een lange zitbank van circa 34 meter lang, over de hele lengte van de boulehal.
De Van Tellingen-Pul stichting ondersteunt initiatieven op sociaal, cultureel en educatief gebied in de gemeente Zeist met een financiële bijdrage. Hun steun geeft vaak net dat duwtje in de rug dat verenigingen en instellingen nodig hebben om projecten van de grond te trekken.
Het bestuur van DOSC petanque heeft een verzoek ingediend voor de realisatie van een bank in de boulehal. Deze aanvraag voor subsidie is door de stichting gehonoreerd en de vrienden van DOSC hebben een even groot bedrag bijgedragen, De bank is intussen geplaatst met medewerking van enkele actieve vrijwilligers.

Zie onderstaande foto!

Maartse Doublettes 2019

Op 30 maart 2019 wordt het jaarlijks terugkerende Maartse doublettetoernooi georganiseerd door DOSC.
Spelsysteem drie voorrondes & directe elimatie met complementaires.
Inschrijfgeld € 6,00 per persoon.
Prijzen in natura.
Inschrijven kan via ontip.nl Inschrijfformulier
Ingeschreven teams
Download het formulier voor uw paviljoen hier!

Hieronder het resultaat van 2018

Plts Speler 1 Speler 2 Vereniging
A-poule
1 Aart Den Boon Joao Nunes Guerreiro Gouda
2 Henk Hoefakker Roel Mooibroek DOSC/Atlantic Boules
3 André Zwaal Cees de Ligt Les Cailloux
4 Patrick Bosch Bas Velthuijsen Kets Up/De Gooiers
A-complementair
1 Robby van den Bosch Marc Ferrari Niel/Wijnegem (B)
2 Willem Jongerius Rene Scholman DOSC
B-poule
1 Elly Prins Jeroen de Vrije Le Biberon/Lemsterland
2 Esmee Rakers Menno van Drunen Littel Sporting Badhoevedorp/PUK
3 Richard Kramer Henk Fledderus DOSC
4 Huub van den Broek Jan van Wilgenburg DOSC
B-complementair
1 Bart Kouveld Jan Tonen Boul' Animo/PUK
2 Hans Landzaad Arja Landzaad Vlaardingen
C-poule
1 Erik Boekel Caroline Arnaud de Calavon DOSC/Les Cailloux
2 Don Scholman Piet Hein Donker DOSC
3 Pier Boomstra Hellen Jongerius Hattem Petanque/DOSC
4 Leroy van Arnhem Rick Melssen DOSC/Les Cailloux
C-complementair
1 Joop Lucas Gerrit de Kok L'Esprit
2 Albert Potkamp Louis Steringa Hattem Petanque
D-poule
1 Jean-Paul Brands Bas van Slooten PUK
2 Michael Voorn Daniëlle Snijders Les Boules Fleuries/Sporting Badhoevedorp
3 Jan Mout Wilma v.d. Voorden Vlaardingen
4 Tonny van Denderen Nel Meerwijk Les Cailloux
D-complementair
1 Dini Boomstra Yvonne Fricke Hattem Petanque/DOSC
2 Lydia Potkamp Elly Stöver Hattem Petanque

Winterdoublettecompetitie

Winter-doublette-competitie van het District Midden 2018-2019.
Er wordt gespeeld op 4 en 18 oktober, 8 en 22 november, 13 december,
10 en 24 januari, 7 en 21 februari en 14 maart.

De volgende teams aangemeld:

Nr. Speler 1 Speler 2 Klasse
1 Henna van de Vis Henk Hoefakker Hoofdklasse
2 Willem Jongerius Erik Boeke Hoofdklasse
3 René Scholman Richard Kramer Hoofdklasse
4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 1e klasse
5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 2e klasse
6 Co Uppelschoten Don Scholman 2e klasse

Standen WDC 2018-2019
Hoofdklasse

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 De Gooiers 1 Dennis Peterse Justin Wuring 21 3 134
2 Les Cailloux 1 Essa Agzoul Erik Telkamp 20 4 176
3 Randenbroek 1 Richmond van de Huure Timo van Korlaar 19 5 91
4 Les Cailloux 2 Mohammadi Jadoun Khalid el Yazidi 18 5 86
5 De Gooiers 3 Barbara Kirpensteijn Peter Bonarius 16 8 61
6 Les Cailloux 4 René Melssen Rick Melssen 14 9 49
7 De Gooiers 2 Erik Jan van den Brink Guus Vonck 13 11 44
8 DOSC 2 Erik Boekel Willem Jongerius 13 11 4
9 DOSC 1 Henna van de Vis Henk Hoefakker 9 15 -48
10 Les Taxateurs 3 Ronald Reneman Peter van Rooijen 9 15 -71
11 Kets Up 1 Ron Donselaar Rob van der Spek 8 16 -34
12 Les Cailloux 3 Cees de Ligt André Zwaal 8 16 -56
13 DOSC 3 Richard Kramer René Scholman 8 16 -75
14 Les Taxateurs 1 Hennie Ansems Rodrigo Jägers 7 17 -116
15 De Gooiers 4 Lianne van den Brink Driek de Wagt 5 19 -105
16 Les Taxateurs 2 Sinus Hilbrands Yvar Veenje 3 21 -140

Stand 1e klasse B

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 Les Cailloux 10 Sebastiaan Diemel Ferry Kamps 20 4 164
2 Amicale de Pétanque 2 Slimen ben Ahmed Joop de Wilde 17 7 53
3 Les Cailloux 8 Peter Brittijn Ruben van Stockum 16 8 47
4 De Teerling 1 Corrie van Helten Willeke de Jongh 14 10 28
5 Boulamis 3 Steven Koelewijn Henk Starreveld 14 10 0
6 De Teerling 2 Wim van Helten Eke de Jong 13 11 38
7 De Hakhorst 2 Karel Christ Bert den Uijl 13 11 23
8 Mazijk de Pétanque 2 Liesbeth Bode Bert Gerrits 13 11 14
9 Les Cailloux 6 Johan Huizinga Guillaume Spiering 12 12 7
10 DOSC 4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 11 13 -17
11 HKB’84 1 Jan Kaspers Herman Lancee 10 14 -24
12 De Gooiers 6 Harry Brinks Nico Hogenstijn 10 14 -26
13 Boulamis 1 Fridjof de Rijke Jorge Vinck 9 15 -28
14 Les Sabots 1 Thea van Eijk Ton van Eijk 8 16 -73
15 Amicale de Pétanque 4 Henk Boer Hans Hijne 7 17 -94
16 De Gooiers 8 Ingrid Bosman André Spils 5 19 -112

Stand 2e klasse A

Nr. Team Captain Speler 2 G W V Sld
1 Boulamis 5 Janny Koelewijn Gerard van Ouwerkerk 23 18 5 91
2 Les Sabots 3 Wim Veenendaal Hans van der Zwaan 22 17 5 83
3 Randenbroek 6 Jan van de Groep Nico Veldman 23 16 7 62
4 De Hakhorst 3 Jan Kuiper Koen Verf 22 14 8 46
5 De Gooiers 9 Wim van Blarcum Wim Versteeg 22 14 8 44
6 Randenbroek 4 Wim Ridderikhoff Henk Rijpkema 23 12 11 34
7 Randenbroek 2 Paul Dijkman Ton Dijkman 23 12 11 21
8 Mazijk de Pétanque 4 Herman van Gennip Jan Moes 22 11 11 9
9 Mazijk de Pétanque 3 Bernard Baakman Dolf van Dam 22 10 12 -1
10 PVN 2 Stella Zuijderwijk Luc Verbeek 22 9 13 -30
11 DOSC 5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 23 9 14 -51
12 PVN 5 Bep van de Bilt Peter Molenaar 22 8 14 -53
13 Mazijk de Pétanque 5 Abe Bakker Tiny Pettinga 23 8 15 -63
14 Les Cailloux 14 Brigitte Houg Janny Houg 22 5 17 -90
15 De Hakhorst 5 Kees Duerink Peter Maes 22 5 17 -102

Stand 2e klasse B

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 Boulamis 4 Sino van der Heide Meep Poel 18 6 102
2 Randenbroek 3 Arie Buis Sjoerd Pieterse 18 6 74
3 PVN 6 Veronica van Zuijlen Gregory Koolwijk 17 7 95
4 Randenbroek 5 Ria Hofman Frans Kurvers 17 7 67
5 DOSC 6 Don Scholman Co Uppelschoten 13 11 32
6 Les Cailloux 15 Wieger Bosma Leo Roest 13 11 22
7 Boulamis 6 Jaap de Graaf Wout Heinen 13 11 21
8 De Gemshoorn 2 Liane Joustra Rolien Hover 13 11 10
9 Mazijk de Pétanque 8 Henny de Bruin Ronald van Damme 12 12 -2
10 PVN 3 Jan Grispen Hans van de Velden 12 12 -37
11 Cercle de Pétanque 2 Fons van Doorn Frans Tieleman 10 14 -71
12 Mazijk de Pétanque 6 Marianna Minnen Otto Batema 8 16 -56
13 PVN 4 Hannie Krijnen Ineke van de Velden 8 16 -61
14 De Hakhorst 4 Berend Heil Ad van der Kuij 7 17 -79
15 Les Cailloux 13 Tonny van Denderen Gerard de Lugt 7 17 -80
16 Mazijk de Pétanque 7 Jan Doedens Dirk van der Leer 6 18 -55

Boulebaan wordt Zwembad

Gisteravond is onze binnenbaan veranderd in een 50 m wedstrijdbad.
Het water kwam onder de nooddeur door en vulde de baan langzaam met water.
Die paar spelers die aanwezig waren werden steeds verder naar achter gedreven totdat boulen helemaal niet meer mogelijk was.
Ook de buitenbanen waren tot de rand gevuld. (geen foto’s)

img_20180529_194353 img_20180529_194249 img_20180529_200242 img_20180529_201503

Nieuwe banentoernooi

Afgelopen zaterdag 12 mei 2018 hebben we dit toernooi georganiseerd om onze nieuwe buitenbanen officieel in gebruik te nemen. De organisatie was in de goede handen van onze voorzitter René van Nimwegen.
Bravo René, grote klasse en namens alle deelnemers bedankt.

dscn0885

Met 22 teams een goed bezet toernooi met veel gezelligheid en zeer verschillende teams, zoals moeders met zonen, vaders met zoon of dochters, familieleden, vrienden. Hieronder enkele sfeerbeelden.
Uiteindelijk waren er 2 teams die alle 3 partijen gewonnen hadden en ging de 1e prijs naar Joke en PietHein Donker. Verder waren er nog prijzen voor Gerry van Wilgenburg en voor Dini en Ton de Zwart.
De uitslag volgt nog

 

dscn0884 dscn0883 dscn0882 dscn0881 dscn0880 dscn0879 dscn0878 dscn0877 dscn0876 dscn0875 dscn0873 dscn0872 dscn0871 dscn0870 dscn0869 dscn0868 dscn0867 dscn0866 dscn0865 dscn0864 dscn0863 dscn0862 dscn0861 dscn0860 dscn0859 dscn0858 dscn0857 dscn0856 dscn0855 dscn0854 dscn0853

Snerttoernooi 3 maart

Zaterdag 3 maart jl. is voor de 13e maal ons jaarlijkse SNERTTOERNOOI gehouden.
Roel van Beek en Willem Dekker hadden voor een heerlijke en goed gevulde snert gezorgd, waarvoor ons dank.
Voor iedere deelnemer was er een prijs welke via Gerard Jansen door Groente/Fruithandel KRAAY en Zoon uit Baarn waren beschikbaar gesteld.
Ook hiervoor natuurlijk onze dank.

img-20180303-wa0000-1

RENE VAN NIMWEGEN, onze trotse voorzitter, is de winnaar geworden van het snerttoernooi van 2018 door de winnaar van vorig jaar Willem Jongerius net voor te blijven.
Beide hebben 3 partijen gewonnen, maar het saldo van René was iets beter. (+28 om +24)

De eerste vijf waren:
1. René van Nimwegen  3 x winst +28
2. Willem Jongerius  3 x winst + 24
3. Han Stehouwer  2 x winst +20
4. Roel van Beek  2 x winst +18
5. Don Scholman  2 x winst +10

Iedereen hartelijk dank voor je inzet en deelname.

 

Vrijdagavondcyclus

Gedurende 18 avonden kunnen speler mee doen aan een ranglijst van totaal 30 wedstrijden. Per avond kan er worden gekozen om een, twee of drie wedstrijden mee te doen. De eigen gescoorde punten tellen mee voor de ranglijst.

De stand na de achttiende avond

Nr. Naam Aantal Totaal
1 Richard Kramer 30 351
2 Jan van Wilgenburg 30 346
3 Ben Vermeulen 30 318
4 Harry van Vlijmen 30 316
5 René Scholman 28 316
6 Johann Jastrzebski 30 304
7 Huub van den Broek 28 302
8 Gerard Ram 30 298
9 Frits Stoltenborgh 30 295
10 Vincent Boere 30 292
11 Henny Tenge 30 278
12 Sophia Broerse 30 273
13 Don Scholman 29 270
14 Han Stehouwer 30 268
15 Henk Fledderus 30 262
16 Peter Baas 30 258
17 Bert Veenendaal 23 235
18 Gijs Bol 25 222
19 Ad Kreuger 21 197
20 Gerrie van Wilgenburg 30 187
21 Nico Linschoten 17 181
22 Joke Donker 17 146
23 Robert de Wit 17 144
24 Joke van Nimwegen 11 108
25 Gerda Kreuger 10 103
26 Piet-Hein Donker 10 82
27 Everdien van Oostveen 10 80
28 René van Nimwegen 8 79
29 John Jacobs 8 78
30 Walter Advocaat 7 59
31 Netty van Beek 6 46
32 Joke Knopper 3 39
32 Paul van Nimwegen 3 39
34 Roel van Beek 4 35
35 Willem Jongerius 2 26
35 Ingrid Jongeling 2 26
37 Erik Boekel 3 22
38 Frans Ram 3 14
39 Martin Spel 2 6