• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl

Winterdoublettecompetitie

Winter-doublette-competitie van het District Midden 2021-2022.
Speeldata:
2021: 7 oktober, 28 oktober, 11 november, 25 november en 9 december.
2022: 13 januari, 27 januari, 10 februari, 24 februari en 10 maart.

Naar het zich momenteel laat aanzien kan de Winter Doublette Competitie 2021-2022 na twee geannuleerde seizoenen weer doorgang vinden. Later deze zomer worden nadere bijzonderheden bekend gemaakt m.b.t. de wijze en het tijdstip van inschrijven.

De volgende teams zijn vorig jaar aangemeld, als zij weer in willen schrijven moet dat worden doorgegeven aan Huub via:

    Naar welk bestuurslid wilt u een bericht sturen?

    Uw naam (verplicht)

    Uw email (verplicht)

    Onderwerp

    Uw bericht


    Nr. Speler 1 Speler 2 Klasse Ingeschreven
    1 Willem Jongerius Erik Boekel Hoofdklasse *
    2 René Scholman Leroy van Arnhem Hoofdklasse *
    3 Richard Kramer René van Nimwegen 1e klasse *
    4 Tony Cavga Harry van Vlijmen 2e klasse *
    5 Stella Zuijderwijk Rob Nilessen 2e klasse *

    Tussenstand WDC 2019-2020
    Hoofdklasse

    Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
    1 Les Cailloux 1 Essa Agzoul Erik Telkamp 27 3 181
    2 Les Cailloux 2 Mohammadi Jadoun Khalid el Yazidi 26 4 200
    3 De Gooiers 2 Peter Bonarius Justin Wuring 22 8 117
    4 Les Cailloux 5 Sebastiaan Diemel Ferry Kamps 20 10 60
    5 Randenbroek 1 Richmond van de Huure Timo van Korlaar 16 14 43
    6 De Gooiers 3 Bert Bos Mark van den Bosch 15 15 20
    7 DOSC 2 Leroy van Arnhem René Scholman 15 15 8
    8 Kets Up 1 Ron Donselaar Rob van der Spek 14 16 -44
    9 De Gooiers 1 Erik Jan van den Brink Guus Vonck 13 17 -16
    10 Amicale de Pétanque 1 Bauke Bokhorst Rudolph de Groot 13 17 -17
    11 DOSC 1 Erik Boekel Willem Jongerius 13 17 -64
    12 Les Sabots 1 Alwin Arkenbout Arend Veenendaal 12 18 -49
    13 Les Cailloux 4 Cees de Ligt André Zwaal 12 18 -63
    14 Amicale de Pétanque 2 Slimen ben Ahmed Joop de Wilde 10 20 -110
    15 Les Taxateurs 1 Ronald Reneman Peter van Rooijen 6 24 -125
    16 Les Cailloux 3 René Melssen Rick Melssen 6 24 -141

    Stand 1e klasse A

    Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
    1 Les Taxateurs 2 Hennie Ansems Rodrigo Jägers 20 10 49
    2 Les Cailloux 10 Ton Denneman André van Helmondt 18 12 77
    3 Boulamis 3 Jannie Koelewijn Gerard van Ouwerkerk 18 12 54
    4 De Hakhorst 1 Karel Christ Bert den Uijl 18 12 51
    5 De Gooiers 7 Wim van Blarcum Wim Versteeg 17 13 25
    6 Les Cailloux 6 Peter Brittijn Ruben van Stockum 16 14 46
    7 DOSC 3 Richard Kramer Don Scholman 16 14 1
    8 Amicale de Pétanque 3 Herman Kok Henk Renkers 16 14 -11
    9 Boulamis 1 Arjan Kok Henk Starreveld 15 15 4
    10 Les Cailloux 8 Jos Cornelissen Henk van Helmondt 14 16 -42
    11 Boulamis 5 Jaap de Graaf Wout Heinen 14 16 -59
    12 Les Taxateurs 4 Otto van Gasteren Willem van der Kuil 13 17 10
    13 Cercle de Pétanque 1 Henk Koet Frans de Wilde 13 17 -26
    14 HKB ʼ84 1 Jan Kaspers Herman Lancée 12 18 -26
    15 Randenbroek 2 Arie Buis Sjoerd Pieterse 10 20 -61
    16 De Gooiers 5 Harry Brinks Nico Hogenstijn 10 20 -98

    Stand 1e klasse B

    Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
    1 De Hakhorst 2 Ton Jetten Anton Kunenborg 21 9 80
    2 De Teerling 2 Corrie van Helten Willeke de Jongh 20 10 70
    3 De Gooiers 6 Jan Doggenaar Roger Marijnissen 20 10 69
    4 De Gemshoorn 1 Jan van Hengstum Jan Vermeer 19 11 86
    5 De Gooiers 4 Lianne van den Brink Driek de Wagt 19 11 71
    6 Boulamis 2 Steven Koelewijn Fridjof de Rijke 19 11 60
    7 Les Cailloux 9 Carina van der Lee Bas Canninga 17 13 31
    8 Boulamis 4 Sino van der Heide Meep Poel 15 15 -6
    9 Les Taxateurs 3 Sinus Hilbrands Yvar Veenje 14 16 -14
    10 PVN 1 Hans Koolwijk Peter Snel 14 16 -23
    11 Les Cailloux 7 Johan Huizinga Guillaume Spiering 13 17 -2
    12 Amicale de Pétanque 4 Henk Boer Jan Haalboom 13 17 -51
    13 Mazijk de Pétanque 1 Liesbeth Bode Bert Gerrits 12 18 -34
    14 DOSC 4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 11 19 -71
    15 De Gooiers 8 Ingrid Bosman André Spils 7 23 -122
    16 De Teerling 1 Eke de Jong Wim van Helten 6 24 -144

    Stand 2e klasse C

    Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
    1 Randenbroek 8 Henna van de Vis Henk Hoefakker 18 2 142
    2 De Gooiers 9 Marion van de Schootbrugge Koos van de Schootbrugge 15 5 62
    3 De Gemshoorn 2 Rolien Hover Liane Joustra 10 10 18
    4 Mazijk de Pétanque 4 Jan Doedens Dirk van der Leer 10 10 -9
    5 Randenbroek 5 Paul Dijkman Ton Dijkman 9 11 -10
    6 DOSC 5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 9 11 -23
    7 Les Cailloux 13 Tonny van Denderen Gerard de Lugt 9 11 -31
    8 PVN 3 Jan Grispen Hans van de Velden 9 11 -33
    9 Les Cailloux 16 Annet van den Brink Eef van den Brink 7 13 -21
    10 De Hakhorst 5 Kees Duerink Peter Maes 7 13 -24
    11 PVN 4 Hannie Krijnen Ineke van de Velden 7 13 -71

    Nationale Petanque Competitie

    Team DOSC 1 met Erik Boekel, Huub van den den Broek, Hellen Jongerius, Willem Jongerius, Richard Kramer en René Scholman

    Team DOSC 2 met Ingrid Jongeling, Jan Kuijer, Christien van Maarseveen, Henk Fledderus, Yvonne Fricke, Rob Nilessen en Stella Zuijderwijk

    Team DOSC 3 met Tony Cavga, John Jacobs, Ad Kreuger, Peter Molenaar, Paul van Nimwegen, Henny Tenge en Co Uppelschoten

    Programma NPC

    Datum Wednr. Vereniging Vereniging Uitslag
    18-sep 300401 DOSC 1 t Zwijntje 2
    18-sep 400401 DOSC 2 JB Altena 1
    18-sep 501301 DOSC 3 Vrij
    2-okt 300407 Doetinchem 1 DOSC 1
    2-okt 400407 Amicale de Pét. 1 DOSC 2
    2-okt 501307 De Nijeboulers 2 DOSC 3
    16-okt 300411 Les Taxateurs 2 DOSC 1
    16-okt 400411 Dongen 3 DOSC 2
    16-okt 501311 Les Cailloux 5 DOSC 3
    30-okt 300413 DOSC 1 Boulamis 1
    30-okt 400413 DOSC 2 Les Cailloux 3
    30-okt 501313 DOSC 3 PVN 2
    6-nov 300418 Les Sabots 1 DOSC 1
    6-nov 400418 Les Taxateurs 3 DOSC 2
    6-nov 501318 Mazijk de Pet. 2 DOSC 3
    20-nov 300421 DOSC 1 Les Cailloux 2
    20-nov 400421 DOSC 2 Les Cailloux 4
    20-nov 501321 DOSC 3 De Gooiers 4
    11-dec 300425 DOSC 1 De Teerling 1
    11-dec 400425 DOSC 2 Dongen 2
    11-dec 501325 DOSC 3 Cercle de Pet. 2
    8-jan 300432 t Zwijntje 2 DOSC 1
    8-jan 400432 Altena 1 DOSC 2
    8-jan 501332 Vrij DOSC 3
    22-jan 300433 DOSC 1 Doetinchem 1
    22-jan 400433 DOSC 2 Amicale de Pét. 1
    22-jan 501333 DOSC 3 De Nijeboulers 2
    5-feb 300437 DOSC 1 Les Taxateurs 2
    5-feb 400437 DOSC 2 Dongen 3
    5-feb 501337 DOSC 3 Les Cailloux 5
    19-feb 300442 Boulamis 1 DOSC 1
    19-feb 400442 Les Cailloux 3 DOSC 2
    19-feb 501342 PVN 2 DOSC 3
    5-mrt 300445 DOSC 1 Les Sabots 1
    5-mrt 400445 DOSC 2 Les Taxateurs 3
    5-mrt 501345 DOSC 3 Mazijk de Petanque 2
    19-mrt 300450 Les Cailloux 2 DOSC 1
    19-mrt 400450 Les Cailloux 4 DOSC 2
    19-mrt 501350 De Gooiers 4 DOSC 3
    9-apr 300453 De Teerling 1 DOSC 1
    9-apr 400453 Dongen 2 DOSC 2
    9-apr 501353 Cercle de Petanque 2 DOSC 3

    3e Divisie 3004

    RankVerenigingGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenSaldo PuntenSaldo
    1DOSC 10000000
    2De Teerling 10000000
    3Les Cailloux 20000000
    4Les Sabots 10000000
    5Boulamis 10000000
    6Les Taxateurs 20000000
    7Doetinchem 10000000
    8't Zwijntje 20000000

    4e Divisie 4004
    RankVerenigingGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenSaldo PuntenSaldo
    1DOSC 20000000
    2Dongen 20000000
    3Les Cailloux 40000000
    4Les Taxateurs 30000000
    5Les Cailloux 30000000
    6Dongen 30000000
    7Amicale de Pét. 10000000
    8Altena 10000000

    5e Divisie 5013
    PltsVerenigingGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenSaldo PuntenSaldo
    1DOSC 30000000
    2Cercle de Pet. 20000000
    3De Gooiers 40000000
    4Mazijk de Pet. 20000000
    5PVN 20000000
    6Les Cailloux 50000000
    7De Nijeboulers 20000000

    Districtskampioenschap voor triplettes

    Op zondag 3 oktober a.s. wordt bij De Hakhorst in Leusden het districtskampioenschap voor triplettes gespeeld.
    Alle informatie – inschrijfkosten, spelsysteem, maximum aantal deelnemers, aanvangstijd en dergelijke – wordt begin september, tezamen met het inschrijfformulier, naar de verenigingen gestuurd.

    Als je mee wilt doen geef je dan als team op via:

      Naar welk bestuurslid wilt u een bericht sturen?

      Uw naam (verplicht)

      Uw email (verplicht)

      Onderwerp

      Uw bericht

      Interne competitie doublettes

      Wordt gespeeld op de dinsdagavonden 12-okt. 2-nov, 16-nov, 30-nov, 14-dec, 18-jan, 1-feb, 15-feb, 1-mrt, 15-mrt, 29-mrt

      Ingeschreven teams

      Nr. Speler 1 Speler 2
      1 René van Nimwegen Huib Kuipers
      2 Rob Nilessen Stella Zuiderwijk
      3 Ad Kreuger Hennie Tenge
      4 Willem Jongerius Erik Boekel
      5 Joke Donker Yvonne Fricke
      6 Piet Hein Donker Henk Fledderus
      7 Peter Advocaat Tom Bonis
      8 Rene Scholman Don Scholman
      9 Jan van Wilgenburg Johann Jastrzebski
      10 Harry van Vlijmen John Jacobs
      11 Richard Kramer Roel van Beek
      12 Tony Cavga Peter Molenaar
      13 Co van Uppelschoten Mack van Amerongen
      14 Ingrid Jongeling Jan Kuijer
      15 Walter Avocaat Huub van den Broek
      16 Christien van Maarseveen Gerrit Paans

      De inschrijving is open, opgeven bij Huub!

        Naar welk bestuurslid wilt u een bericht sturen?

        Uw naam (verplicht)

        Uw email (verplicht)

        Onderwerp

        Uw bericht

        Jubilarissen afd. Petanque

        Jubilarissen

        Onlangs zijn de volgende jubilarissen van DOSC en afd. Petanque gehuldigd

        Henk van der Laan 70 jaar lid
        René Scholman 50 jaar lid
        Henk Fledderus 40 jaar lid
        Jan Veerkamp 40 jaar lid
        Yvonne Fricke 25 jaar lid

        Alle jubilarissen van harte gefeliciteerd.

        Henk en Jan
        Henk, Yvonne, René

        Kwintetten toernooi

        DOSC organiseert op 5 juni 2021 een kwintettentoernooi

        Spelsysteem kwintetten.
        Vijf ronden met doubletten en tripletten in steeds andere opstelling.
        Ronde 1 AB, CDE
        Ronde 2 CD, ABE
        Ronde 3 AE, BCD
        Ronde 4 BC, DEA
        Ronde 5 DE, ABC

        Inschrijven kan via on-tip
        Voor de ingeschreven teams hier
        Voor het pamflet van het toernooi klik hier

        Resultaat kwintettentoernooi 2019
        Na vijf speelronden eindigde het team van Kylian Los en Jan Los van Barneveld met Marwin van Diermen van ’t Zwijntje en Henna van de Vis en Henk Hoefakker van DOSC op de eerste plaats met 22 punten.


        De winnaars van het kwintettentoernooi

        Zij hadden slechts een triplette verloren van de vrouwen selectie met Sandy Rikkers, Katy Kamps, Mirjam van Gellekom, Ria Kampers en Chantal Moors die tweede werden met 21 punten. Zij verloren twee doublette wedstrijden.


        De dames eindigden op de tweede plaats

        Op de derde plaats eindigde het team van Rene van Nimwegen, Willem Jongerius, Huib Kuipers en Leroy van Arnhem van DOSC en Andre Zwaal van Les Cailloux met 17 punten. Zij verloren twee tripletten en een doublettenwedstrijd.


        De derde plaats

        Op de vierde plaats eindigde het team van Arnold Bijl en Norma Bijl van PC Genebos uit Lummen en Juup Visser, Gerrit Betjes en Bert Visser van de Spaanse Ruiter met 15 punten.

        De vierde plaats

        Maartse Doublettes 2021

        Op 27 maart 2021 is het jaarlijks terugkerende Maartse doublettetoernooi georganiseerd door DOSC.

        Klik hier voor de ingeschreven teams.
        Klik hier om een team in te schrijven.
        Voor het pamflet van het toernooi klik hier

        Winnaars van de laatste 5 jaar

        2015 Pascal Wijnstekers & Jeroen van de Mei
        2016 Timo van Korlaar & Bas Velthuijsen
        2017 Henk Hoefakker & Khalid el Yazidi
        2018 Aart den Boon & Joao Nunes Guerreiro
        2019 Milan Saunier & Marwin van Diermen

        Tête à Tête toernooi op zaterdag 20 juni

        Op zaterdag 20 juni werd het interne tête à tête toernooi van DOSC gespeeld.
        Er hadden zich 24 spelers opgegeven voor dit toernooi.
        Het was bedoeling van de wedstrijdcommissie bestaande uit René Scholman, Henk Fledderus en Willen Jongerius om een gezellig intern toernooi te organiseren.
        Huub van den Broek had zich beschikbaar gesteld om de wedstrijden te begeleiden met een systeem waarin na drie voorronden in respectievelijk een A, B en C poule werd gespeeld. Voor elke winnaar was een klein prijsje beschikbaar.
        De resultaten :
        Winnaar A-poule René Scholman
        Winnaar B poule Jan van Wilgenburg
        Winnaar C-poule Richard Kramer