• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl
  • Blokken_los_middel

    itsourbusiness | ictsupport
    ☎ 06 22454202
    ✉ info@itsourbusiness.nl

Badminton Poulestand van NJC Regio Centrum 2019-2020

 

Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 BC De Sjeve Sjuttel 2 30 5 4 1 0 30 10 61 29 1674 1479
2 BC Reflex 1 29 5 4 1 0 29 11 64 27 1749 1361
3 BV Luck Raeck 2 22 4 2 1 1 22 10 50 25 1457 1211
4 DOSC 1 22 6 1 1 4 22 26 50 57 1877 1858
5 BV Putten 2 9 5 1 0 4 9 31 24 64 1380 1756
6 SB Helios 2 8 5 1 0 4 8 32 18 65 1209 1681

Badminton Voorjaarscompetitie 2019

Poulestand van VJC Regio Centrum 2019 – Y-Klasse – Y-klasse afd 6
Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 BC Hoevelaken 2 46 8 6 0 2 46 18 98 44 2718 2260
2 BV Houten 2 34 7 3 3 1 34 22 72 50 2278 2032
3 DOSC 1 33 6 4 1 1 33 15 70 37 2065 1655
4 BAN Badminton 1 21 6 1 2 3 21 27 47 58 1678 1879
5 BC Apollo IJsselstein 6 2 7 0 0 7 2 54 11 109 1579 2492

Badminton DOSC 1 Kampioen NJC 2017 – 2018

Poulestand van Y-klasse – Afdeling 2
Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 Dosc 1 41 8 5 2 1 41 23 91 58 2722 2378
2 Helios SB 1 38 8 4 1 3 38 26 86 68 2788 2642
3 Luck Raeck 2 36 8 4 3 1 36 28 78 65 2610 2402
4 Just-Us 2 30 8 2 3 3 30 34 67 73 2306 2415
5 DVS-Utrecht 1 15 8 0 1 7 15 49 43 101 2184 2773

Badminton DOSC – Luck Raeck 2 4-4

Onderdeel Dosc 1 Luck Raeck 2 Uitslag
MD
Ed de Groot
Piet Roof
Rijk den Hartog
Patrick Goos
16-21 11-21
VD
Elza van Dijk
Hester Donker
Ria Rietveld
Inger Goos
17-21 21-18 17-21
ME1
Andries Korsius
Aldert Pol
21-17 21-14
VE1
Elza van Dijk
Iris Kling
21-10 21-4
ME2
Ed de Groot
Rijk den Hartog
16-21 19-21
VE2
Rianne Goedemans
Ria Rietveld
11-21 14-21
GD1
Piet Roof
Elza van Dijk
Aldert Pol
Inger Goos
21-15 24-22
GD2
Andries Korsius
Rianne Goedemans
Patrick Goos
Iris Kling
21-10 21-15

Badminton: DOSC – DVS-Utrecht 6-2

Dosc 1 DVS-Utrecht 1 Uitslag
MD
Ed de Groot
Piet Roof
Michel Peters
Jurn van Jaarsveld
13-21 21-23
VD
Elza van Dijk
Rianne Goedemans
Anouk Fokker
Marit Molenaar
21-11 19-21 21-4
ME1
Andries Korsius
Michel Peters
21-7 21-10
VE1
Elza van Dijk
Anouk Fokker
21-3 21-2
ME2
Ed de Groot
Jurn van Jaarsveld
17-21 21-11 20-22
VE2
Rianne Goedemans
Marit Molenaar
21-15 21-18
GD1
Piet Roof
Elza van Dijk
Michel Peters
Anouk Fokker
17-21 21-15 21-10
GD2
Andries Korsius
Rianne Goedemans
Jurn van Jaarsveld
Marit Molenaar
21-9 21-10

Badminton: DOSC – Just Us 2 4-4

Onderdeel Dosc 1 Just-Us 2 Uitslag
MD
Andries Korsius
Piet Roof
Robert Verwoert
Wout Groeneveld
18-21 14-21
VD
Elza van Dijk
Hester Donker
Heleen de Bruijn
Karen Hermans
21-13 21-8
ME1
Andries Korsius
Rob van den Beld
4-21 14-21
VE1
Elza van Dijk
Heleen de Bruijn
21-3 21-3
ME2
Piet Roof
Robert Verwoert
5-21 6-21
VE2
Hester Donker
Patricia van den Broek
21-12 13-21 8-21
GD1
Piet Roof
Elza van Dijk
Rob van den Beld
Patricia van den Broek
21-18 21-16
GD2
Andries Korsius
Rianne Goedemans
Wout Groeneveld
Karen Hermans
21-12 21-13

Badminton: Helios – DOSC 5-3

Onderdeel Helios SB 1 Dosc 1 Uitslag
MD
Vincent Karthaus
Fabian Steurrijs
Ed de Groot
Piet Roof
21-15 21-14
VD
Ina de Goeij
Ilona Hulshof-Hoeve
Elza van Dijk
Hester Donker
19-21 21-12 9-21
ME1
Sjors Essers
Andries Korsius
13-21 21-19 11-21
VE1
Ilona Hulshof-Hoeve
Elza van Dijk
5-21 7-21
ME2
Fabian Steurrijs
Piet Roof
21-7 21-12
VE2
Ina de Goeij
Hester Donker
21-7 21-10
GD1
Sjors Essers
Ina de Goeij
Piet Roof
Elza van Dijk
15-21 21-4 21-12
GD2
Vincent Karthaus
Ilona Hulshof-Hoeve
Andries Korsius
Rianne Goedemans
21-17 17-21 21-17

Badminton OSM 5- DOSC 1 3-5

Wedstrijdoverzicht
Onderdeel OSM Badminton 5 Dosc 1 Uitslag
MD
Cor Bras
Henny Hilhorst
Ed de Groot
Piet Roof
21-8 21-11
VD
Monique Fokker
Ria Galesloot
Elza van Dijk
Eloise van Mansom-Sneep
21-15 6-21 12-21
ME1
Cor Bras
Andries Korsius
22-24 22-20 21-19
VE1
Monique Fokker
Elza van Dijk
3-21 7-21
ME2
Henny Hilhorst
Ed de Groot
21-19 14-21 20-22
VE2
Ria Galesloot
Eloise van Mansom-Sneep
21-11 21-16
GD1
Monique Fokker
Henny Hilhorst
Eloise van Mansom-Sneep
Ed de Groot
21-23 20-22
GD2
Ria Galesloot
Cor Bras
Elza van Dijk
Piet Roof
14-21 17-21

Badminton DOSC 1 – Hercules 3 3-5

Wedstrijdoverzicht
Onderdeel Dosc 1 Hercules 3 Uitslag
MD
Ed de Groot
Piet Roof
Marc Pieters
Ricardo van der Hoeven
8-21 11-21
VD
Elza van Dijk
Eloise van Mansom-Sneep
Monique van der Heijden
Sandra van de Reepe-de Reus
16-21 21-18 21-11
ME1
Andries Korsius
Marc Pieters
20-22 21-10 11-21
VE1
Elza van Dijk
Sandra van de Reepe-de Reus
21-10 21-7
ME2
Ed de Groot
Ricardo van der Hoeven
21-14 21-13
VE2
Eloise van Mansom-Sneep
Monique van der Heijden
7-21 7-21
GD1
Eloise van Mansom-Sneep
Andries Korsius
Ricardo van der Hoeven
Sandra van de Reepe-de Reus
16-21 15-21
GD2
Elza van Dijk
Piet Roof
Marc Pieters
Monique van der Heijden
4-21 9-21

Badminton Houten 2 – DOSC 1 5-3

Heren dubbel met Ed & Piet              21-15 / 21-9

Dames dubbel met Elza & Eloise      22-20 / 9-21 / 21-14

Heren 1 met Dries                                14-21 / 21-13 / 21-6

Heren 2 met Ed                                     10-21 / 21-8 / 21-18

Dames 1 met Elza                            5-21 / 4-21 

Dames 2 met Eloise                              21-10 / 21-12

Mix 1 met Dries & Eloise                      21-13 / 21-16

Mix 2 met Piet & Elza                     13-21 / 18-21

(vet gedrukt is gewonnen)