• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl
  • Blokken_los_middel

    itsourbusiness | ictsupport
    ☎ 06 22454202
    ✉ info@itsourbusiness.nl

Badminton weer begonnen met nieuwe Voorzitter!!

De kop is eraf en de eerste avond zit er alweer op.
Marnix heeft de taken van Piet overgenomen als Voorzitter en we gaan weer met frisse moed het nieuwe seizoen in.
De bekende activiteiten zoals, hindernis toernooi, pepernoten toernooi willen we weer gaan organiseren als Corona het toestaat!
Tot dan blijven we gewoon vrij spelen op de woensdag avond tot dat we weer activiteiten kunnen organiseren en trainingen.

Mocht u toe zijn aan wat beweging dan zien we u graag op de woensdagavond voor een heerlijk potje badminton!!

Andries korsius

Badminton Poulestand van NJC Regio Centrum 2019-2020

 

Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 BC De Sjeve Sjuttel 2 30 5 4 1 0 30 10 61 29 1674 1479
2 BC Reflex 1 29 5 4 1 0 29 11 64 27 1749 1361
3 BV Luck Raeck 2 22 4 2 1 1 22 10 50 25 1457 1211
4 DOSC 1 22 6 1 1 4 22 26 50 57 1877 1858
5 BV Putten 2 9 5 1 0 4 9 31 24 64 1380 1756
6 SB Helios 2 8 5 1 0 4 8 32 18 65 1209 1681

Badminton Voorjaarscompetitie 2019

Poulestand van VJC Regio Centrum 2019 – Y-Klasse – Y-klasse afd 6
Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 BC Hoevelaken 2 46 8 6 0 2 46 18 98 44 2718 2260
2 BV Houten 2 34 7 3 3 1 34 22 72 50 2278 2032
3 DOSC 1 33 6 4 1 1 33 15 70 37 2065 1655
4 BAN Badminton 1 21 6 1 2 3 21 27 47 58 1678 1879
5 BC Apollo IJsselstein 6 2 7 0 0 7 2 54 11 109 1579 2492

Badminton DOSC 1 Kampioen NJC 2017 – 2018

Poulestand van Y-klasse – Afdeling 2
Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 Dosc 1 41 8 5 2 1 41 23 91 58 2722 2378
2 Helios SB 1 38 8 4 1 3 38 26 86 68 2788 2642
3 Luck Raeck 2 36 8 4 3 1 36 28 78 65 2610 2402
4 Just-Us 2 30 8 2 3 3 30 34 67 73 2306 2415
5 DVS-Utrecht 1 15 8 0 1 7 15 49 43 101 2184 2773

Badminton DOSC – Luck Raeck 2 4-4

Onderdeel Dosc 1 Luck Raeck 2 Uitslag
MD
Ed de Groot
Piet Roof
Rijk den Hartog
Patrick Goos
16-21 11-21
VD
Elza van Dijk
Hester Donker
Ria Rietveld
Inger Goos
17-21 21-18 17-21
ME1
Andries Korsius
Aldert Pol
21-17 21-14
VE1
Elza van Dijk
Iris Kling
21-10 21-4
ME2
Ed de Groot
Rijk den Hartog
16-21 19-21
VE2
Rianne Goedemans
Ria Rietveld
11-21 14-21
GD1
Piet Roof
Elza van Dijk
Aldert Pol
Inger Goos
21-15 24-22
GD2
Andries Korsius
Rianne Goedemans
Patrick Goos
Iris Kling
21-10 21-15

Badminton: DOSC – DVS-Utrecht 6-2

Dosc 1 DVS-Utrecht 1 Uitslag
MD
Ed de Groot
Piet Roof
Michel Peters
Jurn van Jaarsveld
13-21 21-23
VD
Elza van Dijk
Rianne Goedemans
Anouk Fokker
Marit Molenaar
21-11 19-21 21-4
ME1
Andries Korsius
Michel Peters
21-7 21-10
VE1
Elza van Dijk
Anouk Fokker
21-3 21-2
ME2
Ed de Groot
Jurn van Jaarsveld
17-21 21-11 20-22
VE2
Rianne Goedemans
Marit Molenaar
21-15 21-18
GD1
Piet Roof
Elza van Dijk
Michel Peters
Anouk Fokker
17-21 21-15 21-10
GD2
Andries Korsius
Rianne Goedemans
Jurn van Jaarsveld
Marit Molenaar
21-9 21-10

Badminton: DOSC – Just Us 2 4-4

Onderdeel Dosc 1 Just-Us 2 Uitslag
MD
Andries Korsius
Piet Roof
Robert Verwoert
Wout Groeneveld
18-21 14-21
VD
Elza van Dijk
Hester Donker
Heleen de Bruijn
Karen Hermans
21-13 21-8
ME1
Andries Korsius
Rob van den Beld
4-21 14-21
VE1
Elza van Dijk
Heleen de Bruijn
21-3 21-3
ME2
Piet Roof
Robert Verwoert
5-21 6-21
VE2
Hester Donker
Patricia van den Broek
21-12 13-21 8-21
GD1
Piet Roof
Elza van Dijk
Rob van den Beld
Patricia van den Broek
21-18 21-16
GD2
Andries Korsius
Rianne Goedemans
Wout Groeneveld
Karen Hermans
21-12 21-13

Badminton: Helios – DOSC 5-3

Onderdeel Helios SB 1 Dosc 1 Uitslag
MD
Vincent Karthaus
Fabian Steurrijs
Ed de Groot
Piet Roof
21-15 21-14
VD
Ina de Goeij
Ilona Hulshof-Hoeve
Elza van Dijk
Hester Donker
19-21 21-12 9-21
ME1
Sjors Essers
Andries Korsius
13-21 21-19 11-21
VE1
Ilona Hulshof-Hoeve
Elza van Dijk
5-21 7-21
ME2
Fabian Steurrijs
Piet Roof
21-7 21-12
VE2
Ina de Goeij
Hester Donker
21-7 21-10
GD1
Sjors Essers
Ina de Goeij
Piet Roof
Elza van Dijk
15-21 21-4 21-12
GD2
Vincent Karthaus
Ilona Hulshof-Hoeve
Andries Korsius
Rianne Goedemans
21-17 17-21 21-17

Badminton OSM 5- DOSC 1 3-5

Wedstrijdoverzicht
Onderdeel OSM Badminton 5 Dosc 1 Uitslag
MD
Cor Bras
Henny Hilhorst
Ed de Groot
Piet Roof
21-8 21-11
VD
Monique Fokker
Ria Galesloot
Elza van Dijk
Eloise van Mansom-Sneep
21-15 6-21 12-21
ME1
Cor Bras
Andries Korsius
22-24 22-20 21-19
VE1
Monique Fokker
Elza van Dijk
3-21 7-21
ME2
Henny Hilhorst
Ed de Groot
21-19 14-21 20-22
VE2
Ria Galesloot
Eloise van Mansom-Sneep
21-11 21-16
GD1
Monique Fokker
Henny Hilhorst
Eloise van Mansom-Sneep
Ed de Groot
21-23 20-22
GD2
Ria Galesloot
Cor Bras
Elza van Dijk
Piet Roof
14-21 17-21

Badminton DOSC 1 – Hercules 3 3-5

Wedstrijdoverzicht
Onderdeel Dosc 1 Hercules 3 Uitslag
MD
Ed de Groot
Piet Roof
Marc Pieters
Ricardo van der Hoeven
8-21 11-21
VD
Elza van Dijk
Eloise van Mansom-Sneep
Monique van der Heijden
Sandra van de Reepe-de Reus
16-21 21-18 21-11
ME1
Andries Korsius
Marc Pieters
20-22 21-10 11-21
VE1
Elza van Dijk
Sandra van de Reepe-de Reus
21-10 21-7
ME2
Ed de Groot
Ricardo van der Hoeven
21-14 21-13
VE2
Eloise van Mansom-Sneep
Monique van der Heijden
7-21 7-21
GD1
Eloise van Mansom-Sneep
Andries Korsius
Ricardo van der Hoeven
Sandra van de Reepe-de Reus
16-21 15-21
GD2
Elza van Dijk
Piet Roof
Marc Pieters
Monique van der Heijden
4-21 9-21