• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl

Boule kalender

Het wekelijks programma

Dag Datum Begin Evenement Leiding
Maandag 31-10 13:30 Clubmiddag Sophia&Jan
Dinsdag 01-11 19:30 Vrij boulen voor wedstrijdspelers
Vrijdag 04-11 19:30 Clubavond
Zaterdag 05-11 12:00 Nationale Petanque Competitie NJBB
300418 DOSC 1 – Boulamis 1
400120 Barneveld 1 – DOSC 2
400319 DOSC 3 – Maboul 1
Maandag 07-11 13:30 Clubmiddag (prijsboelen) Sophia&Jan
Dinsdag 08-11 19:30 Vrij boulen voor wedstrijdspelers
Donderdag 10-11 19:30 Winterdoubletten Competitie Midden
DOSC 1 en 2 Les Cailloux
DOSC 3 DOSC
DOSC 4 De Gooiers
DOSC 5 Amicale de Pet.
Vrijdag 11-11 19:30 Clubavond
Maandag 14-11 13:30 Clubmiddag Sophia&Jan
Dinsdag 15-11 19:30 Interne Doubletten Competitie DOSC
Vrijdag 18-11 19:30 Clubavond
Zaterdag 19-11 12:00 Nationale Petanque Competitie NJBB
300423 't Zwijntje 2 – DOSC 1
400124 DOSC 2 – De Blêde Boulers 1
400323 Les Cailloux 4 – DOSC 3
Maandag 21-11 13:30 Clubmiddag Sophia&Jan
Dinsdag 22-11 19:30 Vrij boulen voor wedstrijdspelers
Donderdag 24-11 19:30 Winterdoubletten Competitie Midden
DOSC 1 en 2 Les Sabots
DOSC 3 Les Cailloux
DOSC 4 De Gemshoorn
DOSC 5 De Nijeboulers
Vrijdag 25-11 19:30 Clubavond
Maandag 28-11 13:30 Clubmiddag Sophia&Jan
Dinsdag 29-11 19:30 Interne Doubletten Competitie DOSC
Vrijdag 02-12 19:30 Sinterklaas Toernooi DOSC

Evenementen

Dag Datum Begin Evenement Leiding
Donderdag 08-12 19:30 Winterdoubletten Competitie Midden
DOSC 1 en 2 De Gooiers
DOSC 3 De Hakhorst
DOSC 4 Boulamis
DOSC 5 Les Cailloux
Zaterdag 10-12 12:00 Nationale Petanque Competitie NJBB
300427 Lingewaard 1 – DOSC 1
400128 Boulamis 2 – DOSC 2
400326 Jeu de Bommel 2 – DOSC 3
Dinsdag 13-12 19:30 Interne Doubletten Competitie DOSC
Donderdag 05-01 19:30 Winterdoubletten Competitie Midden
DOSC 1 en 2 Les Taxateurs
DOSC 3 Mazijk de Pet.
DOSC 4 Randenbroek
Dinsdag 10-01 19:30 Interne Doubletten Competitie DOSC
Zaterdag 14-01 12:00 Nationale Petanque Competitie NJBB
300429 Doetinchem 1 – DOSC 1
400132 DOSC 2 – Le Biberon 2
400331 DOSC 3 – Randenbroek 3
Donderdag 19-01 19:30 Winterdoubletten Competitie Midden
DOSC 1 en 2 Amicale de Pet.
DOSC 3 Les Taxateurs
DOSC 4 DOSC
DOSC 5 Boulamis
Dinsdag 24-01 19:30 Interne Doubletten Competitie DOSC
Zaterdag 28-01 12:00 Nationale Petanque Competitie NJBB
300436 DOSC 1 – vrij
400136 't Zwijntje 3 – DOSC 2
400333 Les Taxateurs 1 – DOSC 3
Donderdag 02-02 19:30 Winterdoubletten Competitie Midden
DOSC 1 en 2 Boulamis
DOSC 3 De Gooiers
DOSC 4 Les Cailloux
DOSC 5 DOSC
Dinsdag 07-02 19:30 Interne Doubletten Competitie DOSC
Zaterdag 11-02 12:00 Nationale Petanque Competitie NJBB
300439 De Gooiers 2 – DOSC 1
400140 Randenbroek 2 – DOSC 2
400340 DOSC 3 – Amicale de Pét. 1
Donderdag 16-02 19:30 Winterdoubletten Competitie Midden
DOSC 1 en 2 Randenbroek
DOSC 3 Les Cailloux
DOSC 4 De Gooiers
DOSC 5 De Teerling
Dinsdag 21-02 19:30 Interne Doubletten Competitie DOSC
Zaterdag 25-02 12:00 Nationale Petanque Competitie NJBB
300441 Les Cailloux 3 – DOSC 1
400144 DOSC 2 – Almere 1
400343 Les Sabots 1 – DOSC 3
Donderdag 02-03 19:30 Winterdoubletten Competitie Midden
DOSC 1 en 2 Les Cailloux
DOSC 3 Les Sabots
DOSC 4 en 5 PVN
Dinsdag 07-03 19:30 Interne Doubletten Competitie DOSC
Zaterdag 11-03 12:00 Nationale Petanque Competitie NJBB
300445 Boulamis 1 – DOSC 1
400148 DOSC 2 – Barneveld 1
400347 Maboul 1 – DOSC 3
Dinsdag 22-03 19:30 Interne Doubletten Competitie DOSC
Zaterdag 25-03 12:00 Nationale Petanque Competitie NJBB
300451 DOSC 1 – 't Zwijntje 2
400149 De Blêde Boulers 1 – DOSC 2
400351 DOSC 3 – Les Cailloux 4
Zaterdag 15-04 12:00 Nationale Petanque Competitie NJBB
300454 DOSC 1 – Lingewaard 1
400156 DOSC 2 – Boulamis 2
400355 DOSC 3 – Jeu de Bommel 2

Let op! Bij verhindering als wedstrijdleider: onderling ruilen.