• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl
  • Blokken_los_middel

    itsourbusiness | ictsupport
    ☎ 06 22454202
    ✉ info@itsourbusiness.nl

Auteur Archief

SPEEL MEE MET….

Afgelopen vrijdag was weer de eerste “SPEEL MEE MET” dit maal georganiseerd door Vincent en Gerard.
Na drie gespeelde partijen, wat voor sommigen erg vermoeiend was, kregen we de volgende prijswinnaars tw.
1. Piet Hein Donker
2. Joke Donker
3. Joke Knopper

Natuurlijk was er voor iedere deelnemer een mooie prijs
Dank jullie wel Vincent en Gerard

GOEDE DOELEN TOERNOOI

Op 27 december 2019 hebben we weer ons jaarlijkse GOEDE DOELEN TOERNOOI gehouden.
Het was een gezellig toernooi en met 32 teams maximaal bezet en werd gewonnen door:
1e Nico van Linschoten en Han Stehouwer
2e Johann Jastrzebski en Harry van Vlijmen
3e Walter en Rick Advocaat

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is DSCN0965-1024x768.jpg Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is DSCN0966-1024x768.jpg Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is DSCN0968-1024x768.jpg

De opbrengst van de inschrijving, loterij en sponsoring van oa. MaxiClean van € 815,79 was voor Kinderhospice ZonnaCare en daarmee steunen wij hun doel om zorgintensieve kinderen een leuk en ontspannen verblijf te bieden.

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is DSCN0971-1024x768.jpg

Winterdoublettecompetitie

Winter-doublette-competitie van het District Midden 2019-2020.
Er wordt gespeeld op 17 en 31 oktober, 14 en 28 november, 12 december,
9 en 23 januari, 6 en 20 februari en 5 maart.

De volgende teams aangemeld:

Nr. Speler 1 Speler 2 Klasse
1 Willem Jongerius Erik Boekel Hoofdklasse
2 René Scholman Leroy van Arnhem Hoofdklasse
3 Richard Kramer Don Scholman 1e klasse A
4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 1e klasse B
5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 2e klasse C

Tussenstand WDC 2019-2020
Hoofdklasse

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 Les Cailloux 1 Essa Agzoul Erik Telkamp 19 2 127 1
2 Les Cailloux 2 Mohammadi Jadoun Khalid el Yazidi 18 3 132 2
13 De Gooiers 2 Peter Bonarius Justin Wuring 17 4 109 3
5 Les Cailloux 5 Sebastiaan Diemel Ferry Kamps 14 7 44 4
10 Randenbroek 1 Richmond van de Huure Timo van Korlaar 12 9 49 5
15 DOSC 2 Leroy van Arnhem René Scholman 11 10 20 6
9 DOSC 1 Erik Boekel Willem Jongerius 11 10 -22 7
12 Les Sabots 1 Alwin Arkenbout Arend Veenendaal 10 11 -27 8
11 De Gooiers 1 Erik Jan van den Brink Guus Vonck 9 12 7 9
16 De Gooiers 3 Bert Bos Mark van den Bosch 9 12 -4 10
4 Les Cailloux 4 Cees de Ligt André Zwaal 9 12 -38 11
6 Kets Up 1 Ron Donselaar Rob van der Spek 9 12 -44 12
7 Amicale de Pétanque 1 Bauke Bokhorst Rudolph de Groot 7 14 -58 13
8 Amicale de Pétanque 2 Slimen ben Ahmed Joop de Wilde 7 14 -72 14
14 Les Taxateurs 1 Ronald Reneman Peter van Rooijen 3 18 -105 15
3 Les Cailloux 3 René Melssen Rick Melssen 3 18 -118 16

Stand 1e klasse A

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 Les Cailloux 10 Ton Denneman André van Helmondt 13 8 52
2 De Hakhorst 1 Karel Christ Bert den Uijl 13 8 47
3 Les Cailloux 6 Peter Brittijn Ruben van Stockum 13 8 45
4 Les Taxateurs 2 Hennie Ansems Rodrigo Jägers 13 8 16
5 Boulamis 3 Jannie Koelewijn Gerard van Ouwerkerk 12 9 37
6 DOSC 3 Richard Kramer Don Scholman 11 10 27
7 Boulamis 1 Arjan Kok Henk Starreveld 11 10 12
8 De Gooiers 7 Wim van Blarcum Wim Versteeg 11 10 -6
9 Amicale de Pétanque 3 Herman Kok Henk Renkers 11 10 -15
10 HKB '84 1 Jan Kaspers Herman Lancée 10 11 0
11 Les Taxateurs 4 Otto van Gasteren Willem van der Kuil 9 12 4
12 Cercle de Pétanque 1 Henk Koet Frans de Wilde 9 12 -24
13 Boulamis 5 Jaap de Graaf Wout Heinen 9 12 -39
14 Les Cailloux 8 Jos Cornelissen Henk van Helmondt 9 12 -42
15 Randenbroek 2 Arie Buis Sjoerd Pieterse 7 14 -43
16 De Gooiers 5 Harry Brinks Nico Hogenstijn 7 14 -71

Stand 1e klasse B

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 De Gooiers 4 Lianne van den Brink Driek de Wagt 15 6 62
2 De Hakhorst 2 Ton Jetten Anton Kunenborg 15 6 49
3 De Teerling 2 Corrie van Helten Willeke de Jongh 14 7 64
4 Boulamis 2 Steven Koelewijn Fridjof de Rijke 14 7 38
5 Boulamis 4 Sino van der Heide Meep Poel 12 9 32
6 De Gemshoorn 1 Jan van Hengstum Jan Vermeer 12 9 31
7 De Gooiers 6 Jan Doggenaar Roger Marijnissen 12 9 16
8 Les Cailloux 9 Carina van der Lee Bas Canninga 11 10 15
9 PVN 1 Hans Koolwijk Peter Snel 11 10 -2
10 Les Taxateurs 3 Sinus Hilbrands Yvar Veenje 10 11 0
11 DOSC 4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 10 11 -10
12 Amicale de Pétanque 4 Henk Boer Jan Haalboom 9 12 -40
13 Les Cailloux 7 Johan Huizinga Guillaume Spiering 8 13 -10
14 Mazijk de Pétanque 1 Liesbeth Bode Bert Gerrits 7 14 -40
15 De Gooiers 8 Ingrid Bosman André Spils 4 17 -100
16 De Teerling 1 Eke de Jong Wim van Helten 4 17 -105

Stand 2e klasse C

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
11 Randenbroek 8 Henna van de Vis Henk Hoefakker 12 0 99 1
6 Mazijk de Pétanque 4 Jan Doedens Dirk van der Leer 9 2 43 2
12 De Gooiers 9 Marion van de Schootbrugge Koos van de Schootbrugge 9 3 34 3
7 DOSC 5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 6 6 -9 4
3 Randenbroek 5 Paul Dijkman Ton Dijkman 5 7 -11 5
1 PVN 3 Jan Grispen Hans van de Velden 5 7 -23 6
10 Les Cailloux 16 Annet van den Brink Eef van den Brink 4 8 -10 7
5 De Gemshoorn 2 Rolien Hover Liane Joustra 4 7 -11 8
8 De Hakhorst 5 Kees Duerink Peter Maes 4 8 -15 9
4 Les Cailloux 13 Tonny van Denderen Gerard de Lugt 4 8 -40 10
2 PVN 4 Hannie Krijnen Ineke van de Velden 3 9 -57 11

Sint NICOlaas

Sint NICOlaas

Vrijdagavond 6 december

Het is een heel gezellig toernooi geworden onder de bezielende leiding van Vincent Boere. De deelname van 26 leden viel wat tegen, we hadden er wat meer verwacht.

De uiteindelijke winnaars waren:
1. Han Steehouwer
2. Vincent Boere
3. Ad Kreuger

Heel blij waren we, dat Sinterklaas en Zwarte Piet ons na afloop een bezoek brachten om iedereen te feliciteren en de kado’s uit te delen.
Onder de goede zorgen van Richard werd er nog lang en gezellig nagepraat.
hierbij nog enkele sfeerbeelden

Kwintetten toernooi

DOSC organiseert op 06 juni 2020 een kwintettentoernooi

Spelsysteem kwintetten.
Vijf ronden met doubletten en tripletten in steeds andere opstelling.
Ronde 1 AB, CDE
Ronde 2 CD, ABE
Ronde 3 AE, BCD
Ronde 4 BC, DEA
Ronde 5 DE, ABC

Inschrijven kan via on-tip
Voor de ingeschreven teams hier
Voor het pamflet van het toernooi klik hier

Na vijf speelronden eindigde het team van Kylian Los en Jan Los van Barneveld met Marwin van Diermen van ’t Zwijntje en Henna van de Vis en Henk Hoefakker van DOSC op de eerste plaats met 22 punten.


De winnaars van het kwintettentoernooi

Zij hadden slechts een triplette verloren van de vrouwen selectie met Sandy Rikkers, Katy Kamps, Mirjam van Gellekom, Ria Kampers en Chantal Moors die tweede werden met 21 punten. Zij verloren twee doublette wedstrijden.


De dames eindigden op de tweede plaats

Op de derde plaats eindigde het team van Rene van Nimwegen, Willem Jongerius, Huib Kuipers en Leroy van Arnhem van DOSC en Andre Zwaal van Les Cailloux met 17 punten. Zij verloren twee tripletten en een doublettenwedstrijd.


De derde plaats

Op de vierde plaats eindigde het team van Arnold Bijl en Norma Bijl van PC Genebos uit Lummen en Juup Visser, Gerrit Betjes en Bert Visser van de Spaanse Ruiter met 15 punten.

De vierde plaats

Interne competitie doublettes

De Interne competitie doubletten zal worden gespeeld op: 8 en 22 oktober, 5 en 19 november, 17 december, 14 en 28 januari (voorronden), 11 en 25 februari en 10 maart (poulefase). We spelen een halve competitie dus 15 wedstrijden tot en met 28 januari. Daarna wordt de groep verdeeld in een poule A en een poule B. Daarin wordt opnieuw een halve competitie gespeeld over drie avonden.

Speelprogramma 25 februari
A-poule


Eq. Speler 1 Speler 2 W1 W2
1 Don Scholman René Scholman 5 6
2 Jan Kuijer Huub van den Broek 4 5
3 Jan van Wilgenburg Johann Jastrzebski 8 4
4 John Jacobs Harry van Vlijmen 2 3
5 Richard Kramer Roel van Beek 1 2
6 René van Nimwegen Huib Kuipers 7 1
7 Co Uppelschoten Mack vanAmerongen 6 8
8 Willem Jongerius Erik Boekel 3 7

B-poule

Eq. Speler 1 Speler 2 W1 W2
1 Ad Kreuger Hennie Tenge 5 6
2 Riet Hoogenboom Tony Cavga 4 5
3 Peter Advocaat Tom Bonis 8 4
4 Henk Fledderus Piet Hein Donker 2 3
5 Paul van Nimwegen Frits Stoltenborgh 1 2
6 Yvonne Fricke Joke Donker 7 1
7 Ingrid Jongeling Willy ter Weijden 6 8
8 Arjen de Jong Nico Linschoten 3 7

Tussenstand Poules

A-poule

Rank Eq. Speler 1 Speler 2 Gesp Winst Saldo
1 1 Don Scholman René Scholman 3 3 22
1 8 Willem Jongerius Erik Boekel 3 3 22
3 6 René van Nimwegen Huib Kuipers 3 2 13
4 3 Jan van Wilgenburg Johann Jastrzebski 3 1 1
5 7 Co Uppelschoten Mack vanAmerongen 3 1 -4
6 4 John Jacobs Harry van Vlijmen 3 1 -9
7 5 Richard Kramer Roel van Beek 3 1 -16
8 2 Jan Kuijer Huub van den Broek 3 0 -29

B-poule

Rank Eq. Speler 1 Speler 2 Gesp Winst Saldo
1 3 Peter Advocaat Tom Bonis 3 3 13
2 8 Arjen de Jong Nico Linschoten 3 2 17
3 1 Ad Kreuger Hennie Tenge 3 2 5
4 4 Henk Fledderus Piet Hein Donker 3 1 1
5 5 Paul van Nimwegen Frits Stoltenborgh 3 1 -2
6 7 Ingrid Jongeling Willy ter Weijden 3 1 -8
7 2 Riet Hoogenboom Tony Cavga 3 1 -9
8 6 Yvonne Fricke Joke Donker 3 1 -17

Eindrangschikking voorronden

Eq. Speler 1 Speler 2 Gesp Winst Saldo Rank Opm
10 Don Scholman René Scholman 15 13 105 1
1 Willem Jongerius Erik Boekel 15 12 91 2 OR
7 Richard Kramer Roel van Beek 15 12 73 3 OR
8 Jan van Wilgenburg Johann Jastrzebski 15 11 55 4 OR
3 John Jacobs Harry van Vlijmen 15 11 37 5 OR
12 René van Nimwegen Huib Kuipers 15 10 31 6
15 Co Uppelschoten Mack vanAmerongen 15 7 -9 7 OR/OS
14 Jan Kuijer Huub van den Broek 15 7 -9 8 OR/OS
9 Ad Kreuger Hennie Tenge 15 7 -2 9 OR/OS
16 Arjen de Jong Nico Linschoten 15 7 -14 10 OR/OS
13 Paul van Nimwegen Frits Stoltenborgh 15 6 -47 11
11 Peter Advocaat Tom Bonis 15 5 -44 12
5 Henk Fledderus Piet Hein Donker 15 4 -60 13
6 Yvonne Fricke Joke Donker 15 3 -65 14
4 Ingrid Jongeling Willy ter Weijden 15 2 -90 15
2 Riet Hoogenboom Tony Cavga 15 2 -114 16

Maartse Doublettes 2020

Op 21 maart 2020 is het jaarlijks terugkerende Maartse doublettetoernooi georganiseerd door DOSC.
Spelsysteem drie voorrondes & directe elimatie met complementaires.
Inschrijfgeld € 6,00 per persoon.
Prijzen in natura.
Inschrijven kan via ontip.nl Inschrijfformulier
Ingeschreven teams
Download het formulier voor uw paviljoen hier!

Hieronder het resultaat van 2019

Plts Speler 1 Speler 2 Vereniging
A-poule
1 Milan Saunier Marwin van Diermen PUK/`t Zwijntje
2 Ruud de Groot André van Helmondt Les Cailloix
3 Matilda Boström Josefien Koogje ABA
4 Richard Nijs Arthur de Vlieger Badhoevedorp/Le Bon Courage
A-complementair
1 Henk Hoefakker Khalid Elyazidi DOSC/Les Cailloux
B-poule
1 Rembrandt Bolweg Bianca Bolweg Celeritas
2 Don Scholman René Scholman DOSC
3 Krijn Kok Quinten Tettero L`Esprit
4 Johann Jastrzebski Ingrid Jongeling DOSC
B-complementair
1 Ton Jetten Bert Den Uijl De Hakhorst
C-poule
1 Henna van de Vis Jaco de Haan DOSC/DSR
2 Pier Boomstra Dini Boomstra Hattem Petanque
3 Herman de Roo Margriet de Roo Vlaardingen
4 Louis Steringa Elly Stöver Hattem petanque
C-complementair
1 Karel Christ Ank Christ De Hakhorst
D-poule
1 Corry van der Huure Ada van de Pol Randenbroek/Nijeboulers
2 Henk Wietsma Sytse van der Hoek Près le But
3 Yvonne Fricke Henk Fledderus DOSC
4 Bert Bels Hans de Jong Les Cailloux
D-complementair
1 Piet-Hein Donker Joke Donker DOSC

Nationale Petanque Competitie

Team DOSC 1 met Leroy van Arnhem, Erik Boekel, Huub van den den Broek, Johann Jastrzebski, Hellen Jongerius, Willem Jongerius en René Scholman

Team DOSC 2 met Richard Kramer, Arjen de Jong, Ingrid Jongeling, Don Scholman, Bert Veenendaal en Albert Wuring

Team DOSC 3 met Henk Fledderus, Tony Cavga, Yvonne Fricke, John Jacobs, Ad Kreuger, Paul van Nimwegen, Henny Tenge en Co Uppelschoten

facebookDOSC Petanque

Programma NPC

Datum Wednr. Vereniging Vereniging Uitslag
21-9-2019 200101 DOSC 1 Randenbroek 1-7
21-9-2019 300401 DOSC 2 Les Cailloux 2 5-3
21-9-2019 501104 DOSC 3 PVN 1 4-4
5-10-2019 200107 't Lover 2 DOSC 1 1-7
5-10-2019 300407 Les Sabots 1 DOSC 2 3-5
5-10-2019 501108 Cercle de Pet. 2 DOSC 3 1-7
19-10-2019 200111 De Gooiers 1 DOSC 1 5-3
19-10-2019 300411 Doetinchem 1 DOSC 2 3-5
19-10-2019 501108 DOSC 3 Les Cailloux 6 6-2
2-11-2019 200113 DOSC 1 Boul' Animo 1 3-5
2-11-2019 300413 DOSC 2 Boulamis 1 4-4
2-11-2019 501114 Almere 1 DOSC 3 5-3
9-11-2019 200118 DOSC 1 Petangeske 2 4-4
9-11-2019 300418 DOSC 2 Lingewaard 1 7-1
9-11-2019 501118 DOSC 3 De Nijeboulers 2 5-3
30-11-2019 200121 Wij Liggen 1 DOSC 1 7-1
30-11-2019 300421 De Teerling 1 DOSC 2 5-3
30-11-2019 501123 DOSC 3 De Gooiers 3 4-4
14-12-2019 200125 Va-Tout 1 DOSC 1 6-2
14-12-2019 300425 Les Taxateurs 1 DOSC 2 7-1
14-12-2019 501126 DOSC 3 Kampong 1 5-3
11-1-2020 200132 Randenbroek 1 DOSC 1 2-6
11-1-2020 300432 Les Cailloux 2 DOSC 2 3-5
11-1-2020 501129 PVN 1 DOSC 3 5-3
18-1-2020 200133 DOSC 1 't Lover 2 3-5
18-1-2020 300433 DOSC 2 Les Sabots 1 3-5
18-1-2020 501136 DOSC 3 Cercle de Pet. 2 6-2
1-2-2020 200137 DOSC 1 De Gooiers 1 5-3
1-2-2020 300437 DOSC 2 Doetinchem 1 1-7
1-2-2020 501139 Les Cailloux 6 DOSC 3 5-3
15-2-2020 200142 Boul' Animo 1 DOSC 1 7-1
15-2-2020 300442 Boulamis 1 DOSC 2 7-1
15-2-2020 501141 DOSC 3 Almere 1 4-4
29-2-2020 200145 Petangeske 2 DOSC 1
29-2-2020 300445 Lingewaard 1 DOSC 2
29-2-2020 501145 De Nijeboulers 2 DOSC 3
14-3-2020 200150 DOSC 1 Wij Liggen 1
14-3-2020 300450 DOSC 2 De Teerling 1
14-3-2020 501151 De Gooiers 3 DOSC 3
28-3-2020 200153 DOSC 1 Va-Tout 1
28-3-2020 300453 DOSC 2 Les Taxateurs 1
28-3-2020 501155 Kampong 1 DOSC 3

2e Divisie 2001

RankVerenigingGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenSaldo PuntenSaldo
1't Lover 2116411622216
2De Gooiers 1116231416121
3Boul' Animo 111524121257
4Randenbroek 111524124101
5Va-Tout 111515112-28
6Wij Liggen 11143411-216
7Petangeske 2113177-26-220
8DOSC 1112185-28-263

3e Divisie 3004
RankVerenigingGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenSaldo PuntenSaldo
1Les Taxateurs 1118121726218
2De Teerling 1117131512144
3Boulamis 11152412679
4DOSC 21151511-8-72
5Les Sabots 11126310-4-63
6Les Cailloux 21133590-34
7Pétanque Club Doetinchem 1113177-10-112
8Lingewaard 1113177-22-160

5e Divisie 5010
RankVerenigingGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenSaldo PuntenSaldo
1Almere 1119202028182
2PVN 1117131522241
3DOSC 311533131230
4De Gooiers 3114169-8-48
5De Nijeboulers 2114169-10-81
6Cercle de Pet. 2114169-14-163
7Les Cailloux 6113177-20-75
8Kampong 1112276-10-86