• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl

Auteur Archief

Franse Avond

Op vrijdag 22 oktober organiseert de wedstrijdcommissie van de afdeling Petanque een Franse Avond.
Er zijn op die avond drie partijen à la melée op tijd gespeeld. Tussen de partijen waren er Franse hapjes.

Het resultaat volgt hieronder:

Pts Speler W Sld
1 René Scholman 3 29
2 Richard Kramer 3 25
3 Jan van Wilgenburg 3 14
4 Joke Knopper 2 7
5 Willem Jongerius 2 6
6 Hellen Jongerius 2 6
7 Yvonne Fricke 2 6
8 Henk Fledderus 2 6
9 Peter Molenaar 2 5
10 Roel van Beek 2 4
11 Erik Boekel 2 3
12 Don Scholman 2 1
13 Han Stehouwer 2 0
14 Frits Stoltenborgh 1 3
15 Piet Hein Donker 1 1
16 Bert Veenendaal 1 -2
17 Ingrid Jongeling 1 -4
18 Joke Donker 1 -7
19 Nico Linschoten 1 -8
20 Ad Kreuger 1 -9
21 Paul van Nimwegen 1 -10
22 Ben Vermeulen 1 -10
23 Everdien van Oostveen 1 -16
24 Tom Jetten 0 -16
25 John Jacobs 0 -19
26 Tony Cavga 0 -20

Winterdoublettecompetitie

Winter-doublette-competitie van het District Midden 2021-2022.
Speeldata:
2021: 7 oktober, 28 oktober, 11 november, 25 november en 9 december.
2022: 13 januari, 27 januari, 10 februari, 24 februari en 10 maart.

Stand WDC 2021-2022 Hoofdklasse

Pts Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 1 Les Cailloux 1 Essa Agzoul Erik Telkamp 8 1 53
2 14 Randenbroek 1 Richmond van de Huure Timo van Korlaar 8 1 50
3 2 Les Cailloux 2 Mohammadi Jadoun Khalid el Yazidi 8 1 47
4 11 Amicale de Pét. 1 Bauke Bokhorst Rudolph de Groot 7 2 31
5 3 Les Cailloux 3 Sebastiaan Diemel Ferry Kamps 6 3 33
6 15 Les Sabots 1 Alwin Arkenbout Wim van Middendorp 6 3 23
7 6 De Gooiers 2 Peter Bonarius Justin Wuring 4 5 9
8 5 De Gooiers 1 Erik Jan van den Brink Guus Vonck 4 5 -5
9 16 Les Taxateurs 1 Hennie Ansems Rodrigo Jägers 4 5 -25
10 13 Kets Up 1 Ron Donselaar Rob van der Spek 3 6 -12
11 9 DOSC 1 Erik Boekel Willem Jongerius 3 6 -15
12 4 Les Cailloux 4 Ton Denneman André van Helmondt 3 6 -23
13 10 DOSC 2 Leroy van Arnhem René Scholman 2 7 -34
14 8 De Gooiers 4 Jan van Doggenaar Roger Marijnissen 2 7 -41
15 12 De Hakhorst 1 Ton Jetten Anton Kunenborg 2 7 -45
16 7 De Gooiers 3 Bert Bos Mark van den Bosch 2 7 -46

Stand 1e klasse A

Pts Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 4 Les Cailloux 11 Dennis Peterse Bas Velthuijsen 9 0 82
2 15 Les Taxateurs 2 Ronald Reneman Peter van Rooijen 8 1 43
3 1 Les Cailloux 5 Cees de Ligt André Zwaal 7 2 33
4 12 De Gooiers 7 Mark Huising René de Wagt 5 4 22
5 11 De Gooiers 5 Lianne van den Brink Driek de Wagt 5 4 4
5 2 Les Cailloux 7 Peter Brittijn Ruben van Stockum 5 4 4
7 8 Randenbroek 3 Henna van de Vis Henk Hoefakker 5 4 -2
8 6 Boulamis 3 Teuny Heinen Jannie Koelewijn 5 4 -17
9 16 Les Taxateurs 4 Otto van Gasteren Willem van de Kuil 4 5 6
10 13 Amicale de Pét. 2 Slimen ben Ahmed Joop de Wilde 4 5 4
11 3 Les Cailloux 9 Jos Cornelissen Henk van Helmondt 4 5 -7
12 14 Amicale de Pét. 4 Hans Hijne Peep Vreeswijk 4 5 -10
13 9 DOSC 3 Richard Kramer René van Nimwegen 4 5 -13
14 7 Boulamis 5 Hillie van Ouwerkerk Gerard van Ouwerkerk 1 8 -43
15 5 Boulamis 1 Steven Koelewijn Fridjof de Rijke 1 8 -47
16 10 PVN 1 Hans Koolwijk Peter Snel 1 8 -59

Stand 2e klasse A

Pts Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 2 Cercle de Pét. 4 Geert Eshuis Arjab de Grijff 7 2 46
2 3 De Hakhorst 3 Jan Kuiper Koen Verf 7 2 39
3 15 Les Sabots 3 Wim Veenendaal Hans van der Zwaan 6 2 22
4 9 Les Cailloux 13 Mark van Helmondt Cornee van der Lee 5 3 19
5 11 De Gemshoorn 2 Rolien Hover Liane Joustra 5 3 9
6 10 DOSC 4 Tony Cavga Harry van Vlijmen 5 3 8
7 8 PVN 3 Louisa van Erven Geert van Leth 5 3 1
8 6 Mazijk de Pét. 4 John Dirksen Steef Kosterman 5 4 -11
9 7 PVN 2 Rob van Erven Paul de Jong 4 4 1
10 14 Randenbroek 3 Ria Hofman Frans Kurvers 4 4 -3
11 5 Mazijk de Pét. 2 Tiny Pettinga Teo Gorter 3 6 -12
12 12 De Gooiers 8 Frea Vonck Fred van Voorthuijzen 3 5 -17
13 13 HKB ʼ84 3 Ineke Bruinooge Gerard Peelen 2 6 -14
14 4 De Hakhorst 5 Peter de Boer Kees Duerink 2 7 -24
16 1 Cercle de Pét. 2 Claudia Tieleman Frans Tieleman 0 9 -64

Stand 2e klasse B

Pts Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 14 De Teerling 2 Wim van Helten Bert Olthof 8 3 49
2 11 De Gooiers 9 Jos Hoogenboom Max Mulder 8 2 31
3 3 Mazijk de Pét. 6 Hans Hartwigsen Kees van Steenkiste 7 3 43
4 6 De Teerling 1 Corrie van Helten Seph Tahamata 7 3 20
5 18 Les Sabots 3 Piet Korendijk Peter Verweij 6 4 22
6 16 Cercle de Pét. 5 Jolanda van Groeningen Martin van Bezu 6 5 11
7 9 Les Cailloux 14 Denise Buining Bart Kouveld 6 4 10
8 15 HKB ʼ84 4 Cor van der Brink Betty Kaspers 6 5 -16
9 5 HKB ʼ84 2 Wil Bakker Frans Bakker 5 5 12
10 12 De Hakhorst 4 Tjitske Moro Paul Dijkstra 5 6 2
11 8 Boulamis 7 Eef Heinen Klaas Heijnen 5 5 -19
12 4 Cercle de Pét. 3 Taira Zendedel Chengiz Zendedel 4 6 8
13 7 Amicale de Pét. 5 Henk Boer Tijmen de Kruijff 4 6 -11
14 10 DOSC 5 Stella Zuijderwijk Rob Nilessen 4 6 -14
15 1 Mazijk de Pét. 3 Jan Doedens Dirk van der Leer 3 7 -38
16 13 PVN 4 Herman van Gennip Frans van Meerveld 2 9 -45
17 17 Randenbroek 6 Tilly Knaup Pieter Stout 2 9 -65

Nationale Petanque Competitie

Team DOSC 1 met Erik Boekel, Huub van den den Broek, Hellen Jongerius, Willem Jongerius, Richard Kramer en René Scholman

Team DOSC 2 met Ingrid Jongeling, Jan Kuijer, Christien van Maarseveen, Henk Fledderus, Yvonne Fricke, Rob Nilessen en Stella Zuijderwijk

Team DOSC 3 met Tony Cavga, John Jacobs, Ad Kreuger, Peter Molenaar, Paul van Nimwegen, Henny Tenge en Co Uppelschoten

Programma NPC

Datum Wednr. Vereniging Vereniging Uitslag
18-sep 300401 DOSC 1 t Zwijntje 2 5-3
18-sep 400432 Altena 1 DOSC 2 5-3
18-sep 501301 DOSC 3 Vrij
2-okt 300407 Doetinchem 1 DOSC 1 5-3
2-okt 400407 Amicale de Pét. 1 DOSC 2 4-4
2-okt 501307 De Nijeboulers 2 DOSC 3 3-5
16-okt 300411 Les Taxateurs 2 DOSC 1 4-4
16-okt 400411 Dongen 3 DOSC 2 6-2
16-okt 501311 Les Cailloux 5 DOSC 3 3-5
30-okt 300413 DOSC 1 Boulamis 1 6-2
30-okt 400413 DOSC 2 Les Cailloux 3 2-6
30-okt 501313 DOSC 3 PVN 2 4-4
6-nov 300418 Les Sabots 1 DOSC 1 4-4
6-nov 400418 Les Taxateurs 3 DOSC 2 6-2
6-nov 501318 Mazijk de Pet. 2 DOSC 3 2-6
20-nov 300421 DOSC 1 Les Cailloux 2 6-2
20-nov 400421 DOSC 2 Les Cailloux 4 3-5
20-nov 501321 DOSC 3 De Gooiers 4 7-1
11-dec 300425 DOSC 1 De Teerling 1
11-dec 400425 DOSC 2 Dongen 2
11-dec 501325 DOSC 3 Cercle de Pet. 2
8-jan 300432 t Zwijntje 2 DOSC 1
8-jan 400401 Altena 1 DOSC 2
8-jan 501332 Vrij DOSC 3
22-jan 300433 DOSC 1 Doetinchem 1
22-jan 400433 DOSC 2 Amicale de Pét. 1
22-jan 501333 DOSC 3 De Nijeboulers 2
5-feb 300437 DOSC 1 Les Taxateurs 2
5-feb 400437 DOSC 2 Dongen 3
5-feb 501337 DOSC 3 Les Cailloux 5
19-feb 300442 Boulamis 1 DOSC 1
19-feb 400442 Les Cailloux 3 DOSC 2
19-feb 501342 PVN 2 DOSC 3
5-mrt 300445 DOSC 1 Les Sabots 1
5-mrt 400445 DOSC 2 Les Taxateurs 3
5-mrt 501345 DOSC 3 Mazijk de Petanque 2
19-mrt 300450 Les Cailloux 2 DOSC 1
19-mrt 400450 Les Cailloux 4 DOSC 2
19-mrt 501350 De Gooiers 4 DOSC 3
9-apr 300453 De Teerling 1 DOSC 1
9-apr 400453 Dongen 2 DOSC 2
9-apr 501353 Cercle de Petanque 2 DOSC 3

3e Divisie 3004

RankVerenigingGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenSaldo PuntenSaldo
1Les Cailloux 265011016126
2DOSC 16420101254
3't Zwijntje 26402814103
4Boulamis 1530261066
5De Teerling 163036-10-60
6Les Taxateurs 251133-10-71
7Doetinchem 161052-10-86
8Les Sabots 160151-22-132

4e Divisie 4004
RankVerenigingGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenSaldo PuntenSaldo
1Dongen 266001216102
2Les Cailloux 465011014109
3Altena 1640281070
4Les Cailloux 363127432
5Les Taxateurs 362135-4-15
6Amicale de Pét. 161143-12-124
7Dongen 361052-12-78
8DOSC 260151-16-96

5e Divisie 5013
PltsVerenigingGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenSaldo PuntenSaldo
1DOSC 35410914111
2De Gooiers 4531171282
3Les Cailloux 542115646
4De Nijeboulers 3420240-44
5Mazijk de Pet. 242024-2-42
6PVN 251133-10-47
7Cercle de Pet. 250050-20-106

Districtskampioenschap voor triplettes

Op zondag 3 oktober a.s. wordt bij De Hakhorst in Leusden het districtskampioenschap voor triplettes gespeeld.
Alle informatie – inschrijfkosten, spelsysteem, maximum aantal deelnemers, aanvangstijd en dergelijke – wordt begin september, tezamen met het inschrijfformulier, naar de verenigingen gestuurd.

Als je mee wilt doen geef je dan als team op via:

    Naar welk bestuurslid wilt u een bericht sturen?

    Uw naam (verplicht)

    Uw email (verplicht)

    Onderwerp

    Uw bericht

    Interne competitie doublettes

    Wordt gespeeld op de dinsdagavonden 12-okt. 2-nov, 14-dec, 18-jan, 1-feb, 15-feb, 1-mrt, 15-mrt, 29-mrt en 05-apr

    Wedstrijden 14 december  

    Eq. Speler 1 Speler 2 T1 T2
    1 René van Nimwegen Huib Kuipers 7 8
    2 Rob Nilessen Stella Zuiderwijk 6 7
    3 Ad Kreuger Hennie Tenge 5 6
    4 Willem Jongerius Erik Boekel vrij 5
    5 Joke Donker Yvonne Fricke 3 4
    6 Piet Hein Donker Henk Fledderus 2 3
    7 Peter Advocaat Tom Bonis 1 2
    8 Rene Scholman Don Scholman 15 1
    9 Jan van Wilgenburg Johann Jastrzebski 14 15
    10 Harry van Vlijmen John Jacobs 13 14
    11 Richard Kramer Roel van Beek 12 13
    12 Tony Cavga Peter Molenaar 11 vrij
    13 Walter Avocaat Huub van den Broek 10 11
    14 Ingrid Jongeling Jan Kuijer 9 10
    15 Co van Uppelschoten Mack van Amerongen 8 9

    Stand IDC

    Pts Eq. Speler 1 Speler 2 G W S
    1 4 Willem Jongerius Erik Boekel 5 5 33
    2 13 Walter Avocaat Huub van den Broek 5 5 26
    3 7 Peter Advocaat Tom Bonis 5 4 13
    4 10 Harry van Vlijmen John Jacobs 4 3 16
    5 3 Ad Kreuger Hennie Tenge 4 3 13
    6 6 Piet Hein Donker Henk Fledderus 5 3 4
    7 8 Rene Scholman Don Scholman 5 2 7
    7 11 Richard Kramer Roel van Beek 4 2 7
    9 5 Joke Donker Yvonne Fricke 5 2 -3
    10 2 Rob Nilessen Stella Zuiderwijk 4 2 -6
    11 15 Co van Uppelschoten Mack van Amerongen 5 2 -7
    12 9 Jan van Wilgenburg Johann Jastrzebski 4 1 -18
    13 12 Tony Cavga Peter Molenaar 5 1 -30
    14 1 René van Nimwegen Huib Kuipers 5 0 -24
    15 14 Ingrid Jongeling Jan Kuijer 5 0 -49

    Het equipe van Christien van Maarseveen en Gerrit Paans heeft zich teruggetrokken.

    Kwintetten toernooi

    DOSC organiseert op 5 juni 2021 een kwintettentoernooi

    Spelsysteem kwintetten.
    Vijf ronden met doubletten en tripletten in steeds andere opstelling.
    Ronde 1 AB, CDE
    Ronde 2 CD, ABE
    Ronde 3 AE, BCD
    Ronde 4 BC, DEA
    Ronde 5 DE, ABC

    Inschrijven kan via on-tip
    Voor de ingeschreven teams hier
    Voor het pamflet van het toernooi klik hier

    Resultaat kwintettentoernooi 2019
    Na vijf speelronden eindigde het team van Kylian Los en Jan Los van Barneveld met Marwin van Diermen van ’t Zwijntje en Henna van de Vis en Henk Hoefakker van DOSC op de eerste plaats met 22 punten.


    De winnaars van het kwintettentoernooi

    Zij hadden slechts een triplette verloren van de vrouwen selectie met Sandy Rikkers, Katy Kamps, Mirjam van Gellekom, Ria Kampers en Chantal Moors die tweede werden met 21 punten. Zij verloren twee doublette wedstrijden.


    De dames eindigden op de tweede plaats

    Op de derde plaats eindigde het team van Rene van Nimwegen, Willem Jongerius, Huib Kuipers en Leroy van Arnhem van DOSC en Andre Zwaal van Les Cailloux met 17 punten. Zij verloren twee tripletten en een doublettenwedstrijd.


    De derde plaats

    Op de vierde plaats eindigde het team van Arnold Bijl en Norma Bijl van PC Genebos uit Lummen en Juup Visser, Gerrit Betjes en Bert Visser van de Spaanse Ruiter met 15 punten.

    De vierde plaats

    Maartse Doublettes 2021

    Op 27 maart 2021 is het jaarlijks terugkerende Maartse doublettetoernooi georganiseerd door DOSC.

    Klik hier voor de ingeschreven teams.
    Klik hier om een team in te schrijven.
    Voor het pamflet van het toernooi klik hier

    Winnaars van de laatste 5 jaar

    2015 Pascal Wijnstekers & Jeroen van de Mei
    2016 Timo van Korlaar & Bas Velthuijsen
    2017 Henk Hoefakker & Khalid el Yazidi
    2018 Aart den Boon & Joao Nunes Guerreiro
    2019 Milan Saunier & Marwin van Diermen

    Tête à Tête toernooi op zaterdag 20 juni

    Op zaterdag 20 juni werd het interne tête à tête toernooi van DOSC gespeeld.
    Er hadden zich 24 spelers opgegeven voor dit toernooi.
    Het was bedoeling van de wedstrijdcommissie bestaande uit René Scholman, Henk Fledderus en Willen Jongerius om een gezellig intern toernooi te organiseren.
    Huub van den Broek had zich beschikbaar gesteld om de wedstrijden te begeleiden met een systeem waarin na drie voorronden in respectievelijk een A, B en C poule werd gespeeld. Voor elke winnaar was een klein prijsje beschikbaar.
    De resultaten :
    Winnaar A-poule René Scholman
    Winnaar B poule Jan van Wilgenburg
    Winnaar C-poule Richard Kramer