• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl
  • Blokken_los_middel

    itsourbusiness | ictsupport
    ☎ 06 22454202
    ✉ info@itsourbusiness.nl

Auteur Archief

GOEDE DOELEN TOERNOOI

   

DOSC Petanque samen met MAXI-CLEAN organiseren het
GOEDE DOELEN OPEN DOUBLETTEN TOERNOOI
De gehele opbrengst gaat naar de
PRINSES MAXIMA MANEGE

Het toernooi is een groot succes geworden en met 32 teams volledig bezet met een zeer gemêleerd gezelschap van jong en oud, boulers en niet-boulers, ouders met hun kinderen, echtparen. Prachtig om te zien, dat er zo fanatiek gespeeld werd.

Mede door de sponsoring van Maxi Clean en de bijdragen van The Chocolate House en Lavans en de opbrengsten van de inschrijving en loterij kon er aan de eind van de avond een cheque van € 472,– aan de PRINSES MAXIMA MANEGE overhandigd.
             

Na 3 partijen waren er 4 teams met alle 3 partijen gewonnen tw:
1. Erik Boekel en Huib Kuipers
2. Nico Linschoten en Roel van Beek
3. Willem Jongerius en John van Nimwegen
4. PietHein en Joke Donker
 
 
Dank gaat ook uit naar de familie van Leeuwen voor het bemannen van de bar. Bravo.

En het bleef nog lang onrustig……….

 

SINTERKLAASTOERNOOI

 

                                                                    

Op vrijdag 30 november hebben we weer ons jaarlijkse SINTERKLAASTOERNOOI gehouden.
Met 29 deelnemers was het een goed bezet en gezellig toernooi.
Er werden 2 partijen gespeeld om het niet te laat te maken want we waren benieuwd of Sinterklaas nog zou komen om de prijzen uit de delen.
Helaas, door zijn overvolle agenda had hij geen tijd gevonden om ons te bezoeken maar hij had zijn goede vriend de Kerstman bereid gevonden om hem te vervangen.
Die heeft direct Rudolph en zijn kornuiten voor de slee gespannen en is direct naar ons toe gevlogen en precies op tijd voor de prijsuitreiking.
Dank hiervoor en ook aan René voor de organisatie.

 

Als eersten zijn geëindigd:
1. Helen Jongerius 2 – 20
2. Gerda Kreuger 2 – 18
3. Willem Jongerius 2 – 16

     

De rest van de uitslag en foto’s volgen z.s.m.

SPEEL MEE MET………

Vrijdag 19 oktober jl. is voor het eerst dit winterseizoen weer een”SPEEL MEE MET” gehouden.
Dit maal georganiseerd door Joke en René van Nimwegen. Hartelijk dank, dat jullie de eerste aftrap hebben genomen.

Er werden maar 2 partijen gespeeld, omdat voor sommige leden 3 partijen op een avond te veel is geworden.
Misschien, dat daardoor de volgende keer wat meer “maandagmiddag spelers” zich zullen aanmelden.

Na de 2 partijen kwamen we tot de volgende uitslag en ik beperk met tot die leden, die 2 partijen gewonnen hebben:
1. Ben Vermeulen saldo 17
2. Jan van Wilgenburg saldo 17
3. Henk Fledderus saldo 15
4. Willem Jongerius saldo 14
5. Frits Stoltenborg saldo 13
6. Han Stehouwer saldo 13
7. Sophia Broerse saldo 10
8. Joke van Nimwegen saldo 8
9. Roel van Beek saldo 7

Wie organiseren de volgende “SPEEL MEE MET” ?????
Speeldata 30 Nov., 25 Jan. en 15 Mrt.

Harry van Vlijmen

Kwintetten toernooi 2019

Op 25 mei 2019 organiseert DOSC een kwintettentoernooi.
Bij dit toernooi speelt een team van vijf personen in wisselende samenstellingen bij elke ronde een doublette en een triplette wedstrijd.
Inschrijfgeld is € 6,00 per persoon en de prijzen zijn bonnen.
Ingeschreven equipes
Klik voor het inschrijfformulier

Het resultaat van het toernooi in 2018:

Nr. Speler 1 Speler 2 Speler 3 Speler 4 Speler 5 Pnt. W Sld
1 Roby van Rooijen Lotte van Bergenhenegouwen Marsha Nuijten Chantal Moors Yannieke Baks 21 8 50
2 Henna van de Vis Jan Los Kylian Los Henk  Hoefakker Django Los 18 7 33
3 René van Nimwegen Mario Lobosco Hans Hover Karel Christ Albert Wuring 17 7 31
4 Rene Scholman Walter Advocaat Richard Kramer Tom Bonis Peter Advocaat 16 7 41
5 Joop de Wilde Hans Hijne Huub van den Broek Carla de Wilde Willem Jongerius 16 6 15

Van Tellingen-Pul stichting en Vrienden van DOSC


De Van Tellingen-Pul stichting heeft samen met de vrienden van DOSC ondersteuning verleent bij de realisatie van een bank in de boulehal.

Op het verlanglijstje van het bestuur stond de wens om de losse stoelen in de hal te vervangen door een lange zitbank van circa 34 meter lang, over de hele lengte van de boulehal.
De Van Tellingen-Pul stichting ondersteunt initiatieven op sociaal, cultureel en educatief gebied in de gemeente Zeist met een financiële bijdrage. Hun steun geeft vaak net dat duwtje in de rug dat verenigingen en instellingen nodig hebben om projecten van de grond te trekken.
Het bestuur van DOSC petanque heeft een verzoek ingediend voor de realisatie van een bank in de boulehal. Deze aanvraag voor subsidie is door de stichting gehonoreerd en de vrienden van DOSC hebben een even groot bedrag bijgedragen, De bank is intussen geplaatst met medewerking van enkele actieve vrijwilligers.

Zie onderstaande foto!

Maartse Doublettes 2019

Op 30 maart 2019 wordt het jaarlijks terugkerende Maartse doublettetoernooi georganiseerd door DOSC.
Spelsysteem drie voorrondes & directe elimatie met complementaires.
Inschrijfgeld € 6,00 per persoon.
Prijzen in natura.
Inschrijven kan via ontip.nl Inschrijfformulier
Ingeschreven teams
Download het formulier voor uw paviljoen hier!

Hieronder het resultaat van 2018

Plts Speler 1 Speler 2 Vereniging
A-poule
1 Aart Den Boon Joao Nunes Guerreiro Gouda
2 Henk Hoefakker Roel Mooibroek DOSC/Atlantic Boules
3 André Zwaal Cees de Ligt Les Cailloux
4 Patrick Bosch Bas Velthuijsen Kets Up/De Gooiers
A-complementair
1 Robby van den Bosch Marc Ferrari Niel/Wijnegem (B)
2 Willem Jongerius Rene Scholman DOSC
B-poule
1 Elly Prins Jeroen de Vrije Le Biberon/Lemsterland
2 Esmee Rakers Menno van Drunen Littel Sporting Badhoevedorp/PUK
3 Richard Kramer Henk Fledderus DOSC
4 Huub van den Broek Jan van Wilgenburg DOSC
B-complementair
1 Bart Kouveld Jan Tonen Boul' Animo/PUK
2 Hans Landzaad Arja Landzaad Vlaardingen
C-poule
1 Erik Boekel Caroline Arnaud de Calavon DOSC/Les Cailloux
2 Don Scholman Piet Hein Donker DOSC
3 Pier Boomstra Hellen Jongerius Hattem Petanque/DOSC
4 Leroy van Arnhem Rick Melssen DOSC/Les Cailloux
C-complementair
1 Joop Lucas Gerrit de Kok L'Esprit
2 Albert Potkamp Louis Steringa Hattem Petanque
D-poule
1 Jean-Paul Brands Bas van Slooten PUK
2 Michael Voorn Daniëlle Snijders Les Boules Fleuries/Sporting Badhoevedorp
3 Jan Mout Wilma v.d. Voorden Vlaardingen
4 Tonny van Denderen Nel Meerwijk Les Cailloux
D-complementair
1 Dini Boomstra Yvonne Fricke Hattem Petanque/DOSC
2 Lydia Potkamp Elly Stöver Hattem Petanque

Winterdoublettecompetitie

Winter-doublette-competitie van het District Midden 2018-2019.
Er wordt gespeeld op 4 en 18 oktober, 8 en 22 november, 13 december,
10 en 24 januari, 7 en 21 februari en 14 maart.

De volgende teams aangemeld:

Nr. Speler 1 Speler 2 Klasse
1 Henna van de Vis Henk Hoefakker Hoofdklasse
2 Willem Jongerius Erik Boeke Hoofdklasse
3 René Scholman Richard Kramer Hoofdklasse
4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 1e klasse
5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 2e klasse
6 Co Uppelschoten Don Scholman 2e klasse

Standen WDC 2018-2019
Hoofdklasse

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 De Gooiers 1 Dennis Peterse Justin Wuring 13 2 78
2 Les Cailloux 1 Essa Agzoul Erik Telkamp 12 3 97
3 Les Cailloux 2 Mohammadi Jadoun Khalid el Yazidi 12 3 70
4 Randenbroek 1 Richmond van de Huure Timo van Korlaar 12 3 58
5 De Gooiers 3 Barbara Kirpensteijn Peter Bonarius 11 4 40
6 De Gooiers 2 Erik Jan van den Brink Guus Vonck 9 6 45
7 Les Cailloux 4 René Melssen Rick Melssen 8 7 13
8 DOSC 2 Erik Boekel Willem Jongerius 7 8 -20
9 Les Taxateurs 3 Ronald Reneman Peter van Rooijen 7 8 -29
10 DOSC 3 Richard Kramer René Scholman 6 9 -39
11 Kets Up 1 Ron Donselaar Rob van der Spek 5 10 -7
12 Les Cailloux 3 Cees de Ligt André Zwaal 5 10 -29
13 DOSC 1 Henna van de Vis Henk Hoefakker 5 10 -36
14 Les Taxateurs 1 Hennie Ansems Rodrigo Jägers 5 10 -55
15 Les Taxateurs 2 Sinus Hilbrands Yvar Veenje 3 12 -82
16 De Gooiers 4 Lianne van den Brink Driek de Wagt 0 15 -104

Stand 1e klasse B

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 Amicale de Pétanque 2 Slimen ben Ahmed Joop de Wilde 13 2 66
2 Les Cailloux 10 Sebastiaan Diemel Ferry Kamps 11 4 83
3 Les Cailloux 8 Peter Brittijn Ruben van Stockum 11 4 42
4 Mazijk de Pétanque 2 Liesbeth Bode Bert Gerrits 11 4 30
5 De Teerling 1 Corrie van Helten Willeke de Jongh 9 6 12
6 De Teerling 2 Wim van Helten Eke de Jong 8 7 26
7 Les Cailloux 6 Johan Huizinga Guillaume Spiering 8 7 13
8 De Hakhorst 2 Karel Christ Bert den Uijl 7 8 5
9 DOSC 4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 7 8 -5
10 Boulamis 3 Steven Koelewijn Henk Starreveld 7 8 -7
11 De Gooiers 6 Harry Brinks Nico Hogenstijn 6 9 -5
12 Les Sabots 1 Thea van Eijk Ton van Eijk 6 9 -32
13 HKB’84 1 Jan Kaspers Herman Lancee 5 10 -29
14 Boulamis 1 Fridjof de Rijke Jorge Vinck 5 10 -35
15 Amicale de Pétanque 4 Henk Boer Hans Hijne 5 10 -62
16 De Gooiers 8 Ingrid Bosman Marja Metten 1 14 -102x

Stand 2e klasse A

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 Boulamis 5 Janny Koelewijn Gerard van Ouwerkerk 12 2 70
2 Les Sabots 3 Wim Veenendaal Hans van der Zwaan 10 4 50
3 Randenbroek 6 Jan van de Groep Nico Veldman 10 4 35
4 De Gooiers 9 Wim van Blarcum Wim Versteeg 10 4 35
5 De Hakhorst 3 Jan Kuiper Koen Verf 10 4 31
6 Randenbroek 4 Wim Ridderikhoff Henk Rijpkema 8 6 46
7 Randenbroek 2 Paul Dijkman Ton Dijkman 7 7 16
8 Mazijk de Pétanque 3 Bernard Baakman Dolf van Dam 7 7 1
9 Mazijk de Pétanque 4 Herman van Gennip Jan Moes 6 8 -1
10 DOSC 5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 6 8 -25
11 PVN 2 Stella Zuijderwijk Luc Verbeek 5 9 -17
12 Mazijk de Pétanque 5 Abe Bakker Tiny Pettinga 5 9 -42
13 Les Cailloux 14 Brigitte Houg Janny Houg 4 10 -57
14 PVN 5 Bep van de Bilt Peter Molenaar 4 10 -58
15 De Hakhorst 5 Kees Duerink Peter Maes 1 13 -84

Stand 2e klasse B

Nr. Team Captain Speler 2 W V Sld
1 Boulamis 4 Sino van der Heide Meep Poel 11 4 86
2 Randenbroek 3 Arie Buis Sjoerd Pieterse 10 5 45
3 PVN 6 Veronica van Zuijlen Gregory Koolwijk 10 5 41
4 Randenbroek 5 Ria Hofman Frans Kurvers 10 5 26
5 DOSC 6 Don Scholman Co Uppelschoten 9 6 36
6 Mazijk de Pétanque 8 Henny de Bruin Ronald van Damme 9 6 4
7 Les Cailloux 15 Wieger Bosma Leo Roest 8 7 28
8 De Gemshoorn 2 Liane Joustra Rolien Hover 8 7 12
9 Boulamis 6 Jaap de Graaf Wout Heinen 8 7 1
10 PVN 3 Jan Grispen Hans van de Velden 7 8 -24
11 Cercle de Pétanque 2 Fons van Doorn Frans Tieleman 7 8 -50
12 De Hakhorst 4 Berend Heil Ad van der Kuij 6 9 -41
13 Mazijk de Pétanque 6 Marianna Minnen Otto Batema 5 10 -46
14 PVN 4 Hannie Krijnen Ineke van de Velden 5 10 -50
15 Les Cailloux 13 Tonny van Denderen Gerard de Lugt 4 11 -52
16 Mazijk de Pétanque 7 Jan Doedens Dirk van der Leer 3 12 -34

Boulebaan wordt Zwembad

Gisteravond is onze binnenbaan veranderd in een 50 m wedstrijdbad.
Het water kwam onder de nooddeur door en vulde de baan langzaam met water.
Die paar spelers die aanwezig waren werden steeds verder naar achter gedreven totdat boulen helemaal niet meer mogelijk was.
Ook de buitenbanen waren tot de rand gevuld. (geen foto’s)

img_20180529_194353 img_20180529_194249 img_20180529_200242 img_20180529_201503

Nieuwe banentoernooi

Afgelopen zaterdag 12 mei 2018 hebben we dit toernooi georganiseerd om onze nieuwe buitenbanen officieel in gebruik te nemen. De organisatie was in de goede handen van onze voorzitter René van Nimwegen.
Bravo René, grote klasse en namens alle deelnemers bedankt.

dscn0885

Met 22 teams een goed bezet toernooi met veel gezelligheid en zeer verschillende teams, zoals moeders met zonen, vaders met zoon of dochters, familieleden, vrienden. Hieronder enkele sfeerbeelden.
Uiteindelijk waren er 2 teams die alle 3 partijen gewonnen hadden en ging de 1e prijs naar Joke en PietHein Donker. Verder waren er nog prijzen voor Gerry van Wilgenburg en voor Dini en Ton de Zwart.
De uitslag volgt nog

 

dscn0884 dscn0883 dscn0882 dscn0881 dscn0880 dscn0879 dscn0878 dscn0877 dscn0876 dscn0875 dscn0873 dscn0872 dscn0871 dscn0870 dscn0869 dscn0868 dscn0867 dscn0866 dscn0865 dscn0864 dscn0863 dscn0862 dscn0861 dscn0860 dscn0859 dscn0858 dscn0857 dscn0856 dscn0855 dscn0854 dscn0853