• remia-lekkerste-2015
    Remia consumentenservice
    ☎ 0800 0 222 555
    ✉ info@remia.nl
  • Blokken_los_middel

    itsourbusiness | ictsupport
    ☎ 06 22454202
    ✉ info@itsourbusiness.nl

Actuele planning bardiensten

Hieronder staat het oorspronkelijke rooster, overgenomen uit het planningsprogramma. Het kan zijn dat er nog wijzigingen zijn doorgevoerd omdat er mensen hebben geruild. Voor de actuele planning kijk op www.dosc.inzetrooster.nl waarop overigens alleen bardienstplichtige leden kunnen inloggen.

Het actuele schema per 05-03-2018
dag datum starttijd eindtijd bardienst
woensdag 07 maart 19:00 23:30 ouder/verzorger van Roeland Kuijten
donderdag 08 maart 19:00 23:30 ouder/verzorger van Seppe Van Groesen
donderdag 08 maart 19:00 23:30 Suzanne Muntendam
zaterdag 10 maart 12:00 16:00 ouder/verzorger van Boris De Freitas
zaterdag 10 maart 12:00 16:00 ouder/verzorger van Camiel Wiersma
maandag 12 maart 19:00 21:30 ouder/verzorger van Koen Moojen
dinsdag 13 maart 19:00 23:30 Michel Swinkels
dinsdag 13 maart 19:00 23:30 ouder/verzorger van Derek Hartman
woensdag 14 maart 19:00 23:30 ouder/verzorger van Gijs Verdonkschot
donderdag 15 maart 19:00 23:30 ouder/verzorger van Leona Hardeman
donderdag 15 maart 19:00 23:30 ouder/verzorger van Tristan Dekkers
zaterdag 17 maart 08:00 12:00 ouder/verzorger van Mees Kooistra
zaterdag 17 maart 08:00 12:00 ouder/verzorger van Casper Smit
zaterdag 17 maart 08:00 12:00 ouder/verzorger van Janne Biessels
zaterdag 17 maart 12:00 16:00 ouder/verzorger van Bas Van Riemsdijk
zaterdag 17 maart 12:00 16:00 ouder/verzorger van Hidde Camstra
zaterdag 17 maart 16:00 18:30 ouder/verzorger van Ot Druppers
maandag 19 maart 19:00 21:30 Annemieke Bruins
dinsdag 20 maart 19:00 23:30 Maartje Schuiringa
dinsdag 20 maart 19:00 23:30 Ton Muller
woensdag 21 maart 19:00 23:30 ouder/verzorger van Tobias Kroon
donderdag 22 maart 19:00 23:30 Roelie Krediet
donderdag 22 maart 19:00 23:30 Sabine Becker
zaterdag 24 maart 08:00 12:00 ouder/verzorger van Jonas Niemeijer
zaterdag 24 maart 08:00 12:00 ouder/verzorger van Willem Star Busmann
zaterdag 24 maart 12:00 16:00 ouder/verzorger van Casper Labreche
zaterdag 24 maart 12:00 16:00 Karin Born
maandag 26 maart 19:00 21:30 ouder/verzorger van Camiel Wiersma
dinsdag 27 maart 19:00 23:30 ouder/verzorger van Jens Rikken
dinsdag 27 maart 19:00 23:30 ouder/verzorger van Bente De Vries
woensdag 28 maart 19:00 23:00 ouder/verzorger van Maurits Graaf
donderdag 29 maart 19:00 23:30 ouder/verzorger van Hana Jarovic
donderdag 29 maart 19:00 23:30 ouder/verzorger van Anne May Pinkster
zaterdag 31 maart 12:00 16:00 ouder/verzorger van Jai Verburg
zaterdag 31 maart 12:00 16:00 ouder/verzorger van Pepijn Tel
zaterdag 31 maart 12:00 16:00 ouder/verzorger van T.J.C. Nijman
zaterdag 31 maart 16:00 18:30 ouder/verzorger van Niels Foreman
dinsdag 03 april 19:00 23:30 ouder/verzorger van Job Hilboldt
dinsdag 03 april 19:00 23:30 ouder/verzorger van Sem Spilker
woensdag 04 april 19:00 23:00 ouder/verzorger van Bram Van Klaveren
donderdag 05 april 19:00 23:30 ouder/verzorger van Pepijn Post
donderdag 05 april 19:00 23:30 ouder/verzorger van Ties Vriens
zaterdag 07 april 12:00 16:00 ouder/verzorger van Femke Roelofs
zaterdag 07 april 12:00 16:00 ouder/verzorger van Roel Kneepkens
zaterdag 07 april 12:00 16:00 ouder/verzorger van Jasper Verwoerd
zaterdag 07 april 16:00 18:30 ouder/verzorger van Joris Moojen
maandag 09 april 19:00 21:30 ouder/verzorger van Jort Leurs
dinsdag 10 april 19:00 23:30 ouder/verzorger van Rianne Goedemans
dinsdag 10 april 19:00 23:30 Elza Van Dijk
woensdag 11 april 19:00 23:00 ouder/verzorger van Oscar Ward
donderdag 12 april 19:00 23:30 ouder/verzorger van Nicky Riemersma
donderdag 12 april 19:00 23:30 ouder/verzorger van Fee Willems
zaterdag 14 april 08:00 12:00 ouder/verzorger van Nina Dissel
zaterdag 14 april 08:00 12:00 Ingrid Van Den Tempel
zaterdag 14 april 08:00 12:00 ouder/verzorger van Kay Croes
zaterdag 14 april 12:00 16:00 ouder/verzorger van Tijn Van Pelt
zaterdag 14 april 12:00 16:00 ouder/verzorger van Lars De Jong
zaterdag 14 april 12:00 16:00 ouder/verzorger van Christiaan Van Leeuwen
zaterdag 14 april 16:00 18:30 ouder/verzorger van Cedric Driebeek
maandag 16 april 19:00 21:30 ouder/verzorger van Leon Manning
dinsdag 17 april 19:00 23:30 ouder/verzorger van Marius Hubert
dinsdag 17 april 19:00 23:30 ouder/verzorger van Robert Van Den Bogert
woensdag 18 april 19:00 23:00 ouder/verzorger van Chris Bot
donderdag 19 april 19:00 23:30 ouder/verzorger van Micha Bekkers
donderdag 19 april 19:00 23:30 ouder/verzorger van Zico Van Den Berg
zaterdag 21 april 08:00 12:00 ouder/verzorger van Luke Ravoo
zaterdag 21 april 08:00 12:00 ouder/verzorger van Finn Ryan
zaterdag 21 april 08:00 12:00 Martine Scholte
zaterdag 21 april 12:00 16:00 ouder/verzorger van Lucas Visser
zaterdag 21 april 12:00 16:00 ouder/verzorger van Iddo Rootliep
zaterdag 21 april 12:00 16:00 ouder/verzorger van Katie Schyfsma
zaterdag 21 april 16:00 18:30 ouder/verzorger van Nathan Visser
maandag 23 april 19:00 21:30 ouder/verzorger van Joost Hunting
dinsdag 24 april 19:00 23:30 ouder/verzorger van Bente Van Unen
dinsdag 24 april 19:00 23:30 ouder/verzorger van Tessa Beerens
woensdag 25 april 19:00 23:00 ouder/verzorger van Laura Brinkhuis
donderdag 26 april 19:00 23:30 Harm Hogeboom
donderdag 26 april 19:00 23:30 John Van Nimwegen
zaterdag 28 april 08:00 12:00 ouder/verzorger van Tom Schün
zaterdag 28 april 08:00 12:00 Tom Foreman
zaterdag 28 april 08:00 12:00 ouder/verzorger van Derek Heuskes
zaterdag 28 april 12:00 16:00 ouder/verzorger van Carl Biewenga
zaterdag 28 april 12:00 16:00 ouder/verzorger van Jasper Van Der Ploeg
maandag 30 april 19:00 21:30 Tom Foreman
dinsdag 01 mei 19:00 23:30 Michiel Heeren
dinsdag 01 mei 19:00 23:30 ouder/verzorger van Abel Smid
woensdag 02 mei 19:00 23:00 ouder/verzorger van Krijn Thuis
donderdag 03 mei 19:00 23:30 ouder/verzorger van Marillio Pantophlet
donderdag 03 mei 19:00 23:30 Gina L’ Honore Naber
zaterdag 05 mei 12:00 16:00 Jeanette Van Loenen
zaterdag 05 mei 12:00 16:00 Susanna Kok
maandag 07 mei 19:00 21:30 ouder/verzorger van Koen Van Der Wolk
dinsdag 08 mei 19:00 23:30 ouder/verzorger van Merijn Borst
dinsdag 08 mei 19:00 23:30 ouder/verzorger van Hidde Buwalda
woensdag 09 mei 19:00 23:00 Tim De Niet
zaterdag 12 mei 08:00 12:00 ouder/verzorger van Zara Klinge
zaterdag 12 mei 08:00 12:00 ouder/verzorger van Mees van Beek
zaterdag 12 mei 08:00 12:00 ouder/verzorger van Jorrit Bakker
zaterdag 12 mei 12:00 16:00 ouder/verzorger van Elze De Jong
zaterdag 12 mei 12:00 16:00 ouder/verzorger van Olivier Filius
zaterdag 12 mei 16:00 18:30 Tom van Wel
maandag 14 mei 19:00 21:30 ouder/verzorger van Vera Hassink
dinsdag 15 mei 19:00 23:30 ouder/verzorger van Dasha Moonen
dinsdag 15 mei 19:00 23:30 ouder/verzorger van Sweder Vos
woensdag 16 mei 19:00 23:00 ouder/verzorger van Tom Van Schaik
donderdag 17 mei 19:00 23:30 ouder/verzorger van Lena Smid
donderdag 17 mei 19:00 23:30 Gerard Knoops
zaterdag 19 mei 08:00 12:00 ouder/verzorger van Tijn Hunting
zaterdag 19 mei 08:00 12:00 ouder/verzorger van Martijn Haighton
zaterdag 19 mei 12:00 16:00 ouder/verzorger van Niels Perdon
zaterdag 19 mei 12:00 16:00 ouder/verzorger van Hidde Rootliep
dinsdag 22 mei 19:00 23:30 Petra Huussen
dinsdag 22 mei 19:00 23:30 Inge Mohede
woensdag 23 mei 19:00 23:00 ouder/verzorger van Taeke Molenaar
donderdag 24 mei 19:00 23:30 ouder/verzorger van Thomas De Waele
donderdag 24 mei 19:00 23:30 ouder/verzorger van Xavier Elsendoorn
zaterdag 26 mei 12:00 16:00 ouder/verzorger van Max Kirchner
zaterdag 26 mei 12:00 16:00 ouder/verzorger van Lex Abbink
zaterdag 26 mei 12:00 16:00 ouder/verzorger van Alex Meijer
zaterdag 26 mei 16:00 18:30 Tom van Wel
maandag 28 mei 19:00 21:30 ouder/verzorger van Luuk Scheffers
dinsdag 29 mei 19:00 23:30 ouder/verzorger van Floris Gerritsen
dinsdag 29 mei 19:00 23:30 ouder/verzorger van Kevin Heijmel
woensdag 30 mei 19:00 23:00 ouder/verzorger van Henri Moormann
donderdag 31 mei 19:00 23:30 ouder/verzorger van Arnout Jansonius
donderdag 31 mei 19:00 23:30 ouder/verzorger van Jurre Pauli
zaterdag 02 juni 12:00 16:00 ouder/verzorger van Lene Driessen
zaterdag 02 juni 12:00 16:00 ouder/verzorger van Daan Kluizenaar
zaterdag 02 juni 12:00 16:00 ouder/verzorger van Teun Brouwer
zaterdag 02 juni 16:00 18:30 ouder/verzorger van Olivier Brouwer
zaterdag 02 juni 16:00 18:30 ouder/verzorger van Tijl Sleeuwenhoek
zaterdag 02 juni 16:00 18:30 ouder/verzorger van Abel Wierenga
maandag 04 juni 19:00 21:30 ouder/verzorger van Dzemal Jarovic
dinsdag 05 juni 19:00 23:30 ouder/verzorger van Stijn Rijks
dinsdag 05 juni 19:00 23:30 Paul Hieltjes
woensdag 06 juni 19:00 23:00 Stijn Schellekens
donderdag 07 juni 19:00 23:30 ouder/verzorger van Seb Struijk
donderdag 07 juni 19:00 23:30 ouder/verzorger van Jj Van Den Berg
zaterdag 09 juni 08:00 12:00 ouder/verzorger van Bobby Peters
zaterdag 09 juni 08:00 12:00 ouder/verzorger van Max Wagener
zaterdag 09 juni 08:00 12:00 ouder/verzorger van Jeroen Hes
zaterdag 09 juni 12:00 16:00 ouder/verzorger van Bas Visser
zaterdag 09 juni 12:00 16:00 ouder/verzorger van Collin Bakker
zaterdag 09 juni 12:00 16:00 ouder/verzorger van Xander Kramer
zaterdag 09 juni 16:00 18:30 ouder/verzorger van Daniel Bekkers
zaterdag 09 juni 16:00 18:30 ouder/verzorger van Friso Langendam
zaterdag 09 juni 16:00 18:30 ouder/verzorger van Rob Stoop
maandag 11 juni 19:00 21:30 Bob Cozijnsen
dinsdag 12 juni 19:00 23:30 ouder/verzorger van Marlotte Poort
dinsdag 12 juni 19:00 23:30 NNB
woensdag 13 juni 19:00 23:00 Dimitri van Zijtveld
donderdag 14 juni 19:00 23:30 ouder/verzorger van Willem Van Heesch
donderdag 14 juni 19:00 23:30 ouder/verzorger van Boyd Van Rossum
zaterdag 16 juni 08:00 12:00 ouder/verzorger van Maurits Van Nes
zaterdag 16 juni 08:00 12:00 ouder/verzorger van Mike Van Den Bedem
zaterdag 16 juni 08:00 12:00 ouder/verzorger van Cyril Pieper
zaterdag 16 juni 12:00 16:00 ouder/verzorger van Luc Siereveld
zaterdag 16 juni 12:00 16:00 ouder/verzorger van Cas Van T Hoenderdaal
zaterdag 16 juni 12:00 16:00 ouder/verzorger van Elias Nuno Van Maarseveen
zaterdag 16 juni 16:00 18:30 ouder/verzorger van Pepijn Verschoor
zaterdag 16 juni 16:00 18:30 ouder/verzorger van Ole De Laat
zaterdag 16 juni 16:00 18:30 ouder/verzorger van Iwan Bosman
maandag 18 juni 19:00 21:30 ouder/verzorger van Lars Deenekamp
dinsdag 19 juni 19:00 23:30 Martin V Nimwegen
dinsdag 19 juni 19:00 23:30 Krijn Broerse
woensdag 20 juni 19:00 23:00 ouder/verzorger van Scott Barker
donderdag 21 juni 19:00 23:30 ouder/verzorger van Hana Jarovic
donderdag 21 juni 19:00 23:30 ouder/verzorger van Emma Heijstee
zaterdag 23 juni 08:00 12:00 ouder/verzorger van Nikiforos Athanasiou
zaterdag 23 juni 08:00 12:00 ouder/verzorger van Jasper Nell
zaterdag 23 juni 08:00 12:00 ouder/verzorger van Levi Benjamin Hoogenboom
zaterdag 23 juni 12:00 16:00 ouder/verzorger van Joep Bender
zaterdag 23 juni 12:00 16:00 ouder/verzorger van Rutger Van Genderen
zaterdag 23 juni 16:00 18:30 ouder/verzorger van Melano Doornkamp
zaterdag 23 juni 16:00 18:30 ouder/verzorger van Mees Festen
maandag 25 juni 19:00 21:30 ouder/verzorger van Maas Dijkstra
dinsdag 26 juni 19:00 23:30 ouder/verzorger van Kevin Moonen
dinsdag 26 juni 19:00 23:30 ouder/verzorger van Steyn Dijkstra
woensdag 27 juni 19:00 23:00 ouder/verzorger van Feline de Lange
donderdag 28 juni 19:00 23:30 Karin Van Vliet- Hiensch
donderdag 28 juni 19:00 23:30 Marjolein Van Amerongen
zaterdag 30 juni 12:00 16:00 ouder/verzorger van Mats Klinge
zaterdag 30 juni 12:00 16:00 ouder/verzorger van Thijs Omloo
zaterdag 30 juni 16:00 18:30 ouder/verzorger van Levi Van Zelm
zaterdag 30 juni 16:00 18:30 ouder/verzorger van Levi Van Zelm
maandag 02 juli 19:00 21:30 ouder/verzorger van Gijs De Rijke
dinsdag 03 juli 19:00 23:30 ouder/verzorger van Mats Both
dinsdag 03 juli 19:00 23:30 ouder/verzorger van Yalenka Lunenburg
woensdag 04 juli 19:00 23:30 ouder/verzorger van Mahta Soleimani
donderdag 05 juli 19:00 23:30 ouder/verzorger van Theodor Centurion
donderdag 05 juli 19:00 23:30 ouder/verzorger van Sander Coppus